University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

University of Virginia McIntire School of Commerce

Введення

Про McIntire

Школа McIntire комерції розглядається як одна з кращих бізнес-шкіл країни, пропонуючи програми світового класу на студентів, випускників і сертифікатів рівнях. Бакалаврська програма Макінтіра пропонує студентам ступінь бакалавра в галузі комерції; студенти можуть зосередитися на фінансах, бухгалтерському обліку, маркетингу, управлінні або інформаційних технологіях.

На додаток до програми для студентів, McIntire пропонує п'ять програм для випускників. Програма MS в комерції, магістра в галузі управління, призначена для підготовки останніх ліберальних мистецтв, науки і техніки випускників для кар'єри в бізнесі; MS в глобальній комерції, що пропонується у партнерстві з двома відомими бізнес-школами - ESADE Business School в Барселоні, Іспанія, і Lignan College при університеті Sun Yat-sen в Гуанчжоу, Китай - дає можливість випускникам бізнес-ступенів розвивати глобальний бізнес навички, які можуть виплачувати дивіденди протягом своєї кар'єри. MS в програмі бухгалтерського обліку допомагає нещодавно закінченим студентам бухгалтерського обліку підсилити аналітичні та технічні навички, необхідні для досягнення успіху у сфері бухгалтерського обліку.

MS в програмі управління інформаційними технологіями (MS in MIT) призначена для фахівців ранніх і середніх років, які прагнуть просунути свою кар'єру, покращивши своє розуміння зв'язків бізнес-ІТ; MS Business Business Analytics (MSBA), що проводиться у партнерстві з школою бізнесу Darden UVA, надає експертну підготовку в аналітичних, технічних та лідерських навичках, необхідних для перетворення наборів даних у стратегічні рішення.

У 2019 році MS в комерції отримала перше місце за програмою «Кращий магістр з менеджменту» в США компанією The Economist. У 2018 році Макінтіре заробив номер 2 серед бізнес-програм для студентів у США за допомогою веб-сайту бізнес-освіти "Поети"

У 2019 році поети

117480_pexels-photo-1451448.jpeg

Опис місії

У McIntire наша традиція - це інновації. Місія Школи, прийнята у 2013 році, відображає цю мантру Макінтіру:

Торгово-комерційна школа McIntire - це професійна школа, що займається створенням і розповсюдженням знань, які значною мірою впливають на ідеї та дії студентів, науковців та бізнес-лідерів у всьому світі. Школа McIntire прагне бути найкращою, найбільш інноваційною, глобально орієнтованою програмою для студентів у світі і запропонувати високоякісні, інноваційні, спеціалізовані програми магістерських студій, також з глобальною орієнтацією. Двома важливими елементами досягнення передового досвіду програми та інновацій є інтегроване навчання, орієнтоване на дії, та використання сильних сторін свого факультету, персоналу, студентів та випускників через сильну культуру та спільноту.

П'ять основних принципів цієї місії - це якість, інновація, інтеграція, глобальна орієнтація та спільнота. Ці принципи послідовно підкріплюються викладачам, співробітникам, студентам, випускникам та корпоративним партнерам через факультет і співробітники McIntire, щорічні зустрічі з керівними комітетами McIntire, що складаються з випускників та корпоративних партнерів, а також різні засоби комунікації McIntire, які включають журнали McIntire. звітів та різних форм електронних ЗМІ. Ці принципи визначають стратегічні рішення щодо програм, навчальних програм, викладачів, персоналу та розвитку студентів. З прагненням до досконалості, інноваційного духу, інтегративної точки зору, оцінки глобалізації бізнесу та сильного почуття спільноти, бачення Школи полягає в тому, щоб розвивати учнів у лідери, які успішно живуть, працюють, конкурують і вносять свій внесок у нові глобальна реальність.

Історія

Університет Вірджинії був заснований в 1819 році Томасом Джефферсоном. Його бачення "академічного села", де вчені і студенти тісно співпрацюють, залишається першорядним.

Школа McIntire, заснована в 1921 році з ендаументом від Paul Goodloe McIntire, рішуче підтримує концепцію академічного села Джефферсона. Його бізнес-програма бакалавра досягла сильної національної репутації, а її випускні програми з бухгалтерського обліку, комерції, глобальної комерції та управління інформаційними технологіями високо оцінюються роботодавцями. Крім того, McIntire Business Institute пропонує програми підвищення кваліфікації для студентів, випускників та фахівців.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Charlottesville

    125 Ruppel Drive, 22903, Charlottesville

    Запитання