Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
University of Veterinary Sciences

University of Veterinary Sciences

University of Veterinary Sciences

Введення

University of Veterinary Sciences Брно було засновано в 1918 році. Університет має різні факультети – факультет ветеринарної медицини, факультет ветеринарної гігієни та екології. VETUNI Брно є єдиним університетом у Чеській Республіці, який спеціалізується на ветеринарній медицині, ветеринарній гігієні та екології, і лише одним із двох університетів, де викладаються фармацевтичні науки. Він знаходиться в межах міста Брно в міському районі Брно - Кралово Поле, в університетському містечку, де розташовані всі навчальні та дослідницькі заклади.

 • Державний університет з більш ніж 90-річною традицією.
 • Цікаві та перспективні навчальні програми в галузі ветеринарної медицини, ветеринарної гігієни та екології, які викладаються чеською та англійською мовами.
 • Зосереджено в університетському містечку поблизу центру міста.
 • Кращі традиції в поєднанні з сучасними методами навчання та чудовим обладнанням.

Місія VETUNI Брно

 • Надати університетську освіту.
 • Здійснювати наукову, дослідницьку та іншу творчу діяльність.
 • Проводити спеціалізовану діяльність у сферах ветеринарної медицини, ветеринарної гігієни та екології, безпеки та якості харчових продуктів.
 • Працювати як відкритий університет, який утверджується як у національному, так і в європейському університетському просторі.

Історія університету

Університет ветеринарних і фармацевтичних наук Брно був заснований 12 грудня 1918 року відповідно до Закону №. 76/1918 зб. при створенні Чехословацького державного ветеринарного університету в Брно. Це був перший університет, заснований після створення Республіки Чехословаччина. Він був заснований на території колишніх кавалерійських казарм і губернського училища. Засновником і першим ректором університету були проф. et MVDr. hc Едуард Бабак. Заняття розпочалися 17 листопада 1919 року. З самого початку університет розвивався як однофакультетський університет, спрямований на ветеринарну медицину (ветеринарні науки). У 1975 році було створено два коледжі: коледж загальної ветеринарної медицини (пізніше перейменований на коледж ветеринарної медицини) та коледж ветеринарної медицини - гігієна харчування (пізніше перейменований на ветеринарну гігієну та екологію). У 1990 році було створено два факультети - факультет ветеринарної медицини, орієнтований на ветеринарну медицину, та факультет ветеринарної гігієни та екології, спрямований на ветеринарну гігієну. У 1991 році. З 1994 року університет офіційно називається Університетом ветеринарних і фармацевтичних наук Брно.

Організація університету

Ректор є головою University of Veterinary Sciences Брно. У підпорядкуванні ректора знаходяться три проректори - проректор з освіти, проректор з науки, досліджень і зовнішніх зв'язків, а також проректор з професійної підготовки та розвитку та будівництва VETUNI Brno, включаючи університетську сільськогосподарську ферму. . Бурсар займається економічними та адміністративними справами університету.

Самоврядність в університеті здійснює Вчений сенат університету. Органом університету є Наглядова рада VETTUNI Brno. Питання навчання та наукової діяльності обговорюються на вченій раді університету.

188080_IMG_8914.JPG

Особливості кампусу

Розташування та університетське містечко

Університет ветеринарних і фармацевтичних наук Брно є єдиним університетом у Чеській Республіці, який спеціалізується на ветеринарній медицині, ветеринарній гігієні та екології, і лише одним із двох, які викладають фармацевтичні науки. Його можна знайти в межах міста Брно в міському районі Брно - Кралово Поле.

Університетське містечко розташоване в унікальних приміщеннях з особливою атмосферою, яку створює замкнуте просторове планування будівлі. Він поєднує в собі характер споруд 19-го століття з сучасними будівлями минулих років. Парк зі своїми дорослими деревами додає атмосфери кампусу. Університетське містечко також має оранжерею, ботанічні сади та деякі рідкісні чи цікаві види дерев, як-от лондонський платан величного європейського бука, який бере участь у конкурсі на найкрасивіше дерево Брно.

  Розташування

  • Brno

   Palackého tř. 1946/1, 61242, Brno

   Запитання