Keystone logo
University of Verona Ступінь магістра з молекулярної та медичної біотехнології
University of Verona

Ступінь магістра з молекулярної та медичної біотехнології

Verona, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

30 Mar 2024

Oct 2024

EUR 1 701 / per year *

На кампусі

* від € 1.071,01 до € 3.052,00 залежно від ISEEU

Введення

Молекулярна та медична біотехнологія має величезний потенціал для розробки нових рішень для покращення здоров’я людини. Завдяки розумінню молекулярних і клітинних механізмів хвороб біотехнологія відіграє важливу роль у розробці ліків, вакцин, методів лікування та діагностичних тестів.

Ступінь магістра з молекулярної та медичної біотехнології має на меті підготувати кваліфікованих дослідників у галузі молекулярної та клітинної біотехнології, які здатні виконувати біомедичні аналізи, дослідження та розробки з використанням експериментальних та обчислювальних підходів. Ці навички розвиваються шляхом вивчення клітинної та молекулярної біології, геноміки та діагностики, патології та фармакології та обчислювальної біології.

Програма післядипломної освіти, яка включає інтегрований лабораторний курс, заснований на поточній темі біомедичних досліджень, надає студентам міцну технічну підготовку, що підкреслює вплив лабораторних досліджень на здоров'я людини. Ступінь має єдину навчальну програму, але її гнучкий підхід дозволяє студентам адаптувати програму відповідно до власних потреб та інтересів.

Ця програма, яка повністю викладається англійською мовою, що дозволяє отримати ступінь, який буде визнаний в Італії та за кордоном, вітає іноземних студентів, поєднуючи знання та досвід з різних культурних середовищ.

Випускники будуть підготовлені до роботи в державному чи приватному секторі або можуть обрати свою професію в галузі консалтингу та дизайну. Сфери можливої зайнятості включають дослідження та технологічні розробки для державних органів або в промисловості (біотехнологія, фармацевтика, діагностика тощо); регуляторна діяльність; створення та управління біотехнологічними підприємствами в державному та приватному секторах; виконання директивних, управлінських та консультативних функцій у фармакологічній та біомедичній сферах; технічну та наукову комунікацію та обробку інформації.

Очікується, що кандидати матимуть базові знання та розуміння біології, хімії, математики та фізики. Також потрібне хороше знання англійської мови (не нижче європейського рівня В1).

Науковий керівник: професор Алехандро Джорджетті

Щорічний інформаційний лист про програму ступеня (SUA-CdS)

Як частина системи забезпечення якості, повна, оновлена та легкодоступна інформація про цілі, навчальні плани, використані ресурси та результати, досягнуті для кожної програми отримання ступеня, доступна через SUA-CdS - Scheda Unica Annuale del Corso di Studio (Degree річний інформаційний бюлетень програми). Сюди входить Огляд і три загальнодоступні розділи (Цілі навчання, Досвід студента та Результати навчання), які разом надають широкий спектр інформації про кожну програму отримання ступеня. SUA-CdS також містить адміністративний розділ (Адміністрування та управління якістю), який призначений лише для внутрішнього використання.

Щорічна інформація про програму отримання ступеня (SUA-CdS), яка наразі доступна лише італійською мовою, є цінним інструментом, який університет може використовувати для розробки, впровадження та реорганізації, а також для оцінки кожної програми отримання ступеня. Однак інформаційний бюлетень SUA-CdS також корисний для студентів, щоб допомогти їм вибрати правильну програму навчання.

Прийом

Навчальний план

Про Школу

Запитання