University of Verona

University of Verona

University of Verona

Введення

University of Verona прагне до досконалості в навчанні, дослідженнях та інноваціях. У ньому навчається 22 000 студентів і 1 500 співробітників, включаючи викладачів, дослідників, технічний та адміністративний персонал, які працюють над безперервним удосконаленням і зростанням університету.

Будучи перспективним закладом, який постійно прагне зміцнити зв’язок між навчальними курсами та реальним світом роботи, головна мета університету на найближче майбутнє полягає в тому, щоб ставати все більш привітним і адаптованим до потреб студентів.

Статистика

Студенти - 2021/2022 н.р

Ступені бакалавра 16,117
Комбінований ступінь бакалавра, магістра та одного циклу 3,085
Магістерські ступені 5350
доктор філософії ступенів 435
Медичні та юридичні програми післядипломної спеціалізації 1,942
Професійні магістерські програми 669
Всього 27 598

Персонал - 2021 рік

Академічний персонал немає. жіночий % середній вік
І група: професори 175 25,14% 58,39
ІІ група: доценти 365 40,82% 51.10
Дослідники 252 53,57% 44,94
Всього 792 41,41% 50,75
Технічний та адміністративний персонал немає. жіночий % середній вік
Персонал 729 66,53% 49.10
з яких ні. є співробітники лабораторії 113 60,18% 48.09

Навчальні та дослідницькі простори

немає. місць
Класні кімнати 146 10 805
лабораторії 22 467
Навчальні кімнати 21 1,038

  Статистика випускників

  Рейтинги

  Протягом кількох років університети піддаються різноманітним рейтингам як на національному, так і на міжнародному рівнях. Ці рейтинги базуються на різних методологіях розрахунку і тому можуть давати результати, які іноді дуже відрізняються один від одного. У міжнародних рейтингах італійські університети незмінно далекі від перших позицій, оскільки агентства, які складають рейтинги, приймають критерії, які стосуються переважно англосаксонської реальності, однак ситуація не виглядає статичною, а політика, яку проводять університети для покращення їхня репутація, здається, приносить плоди. Тому цікаво вивчити позицію University of Verona , який присутній в основних національних і міжнародних рейтингах.

  QS - Quacquarelli Symonds World University Rankings

  Підсумки випуску 2022 року

  У рейтингу QS World University Ranking 2022, опублікованому в Лондоні компанією QS, Верона представлена в рейтингу разом із 36 іншими італійськими університетами, позиціонуючи себе у світовому діапазоні в групі «801-1000».

  Методологія

  Цей рейтинг визначає 500 найкращих університетів світу, розподіляючи їх за окремими позиціями; решта університетів розміщуються в діапазонах балів, починаючи з позиції 501 до 1000.

  Це позиціонування є результатом опитування даних кожної установи, що стосуються чотирьох основних напрямків: дослідження, дидактика, перспективи роботи, міжнародний профіль.

  Якість цих ключових сфер оцінюється за допомогою двох глобальних опитувань, одне спрямоване на науковців (вага 40%), а інше – на роботодавців (вага 10%), але також використовуються об’єктивні показники, такі як співвідношення між кількістю викладачів і кількістю викладачів. кількість учнів (вага 20 %); цитування за викладачами (вага 20%), частка іноземних студентів (вага 5%), частка іноземних викладачів (вага 5%).

  Тематичний рейтинг QS

  University of Verona також присутній у рейтингу QS Subject Rankings 2020. Зокрема, університет виділяється своїми результатами в предметі наук про життя та медицині та, зокрема, в індивідуальній предметній медицині.

  Методологія

  Поряд з основним світовим рейтингом QS публікує рейтинг QS World University Rankings за предметами, який оцінює 48 окремих предметних областей.

  Ці рейтинги за предметами складаються з використанням двох глобальних опитувань, які проводяться самою QS і спрямовані на науковців і роботодавців, які оцінюють міжнародну репутацію закладів у кожному предметі, але два об’єктивні показники також використовуються для вимірювання впливу дослідження на база цитувань за статтями та h-індекс у відповідній темі. Останні дані отримано з бази даних Elsevier Scopus, найповнішої у світі бази даних цитування досліджень. Усі ці чотири компоненти потім поєднуються з ваговими коефіцієнтами, адаптованими для кожної дисципліни, і дають остаточні результати для кожного предметного рейтингу.

  THE - Всесвітній рейтинг університетів Times Higher Education

  У світовому рейтингу THE - Times Higher Education World University Rankings 2022, який складається з понад 1600 закладів, Верона займає в діапазоні між 401 і 500 місцями, маючи найкращі результати за показниками щодо кількості цитувань, міжнародної перспективи, і доходи від промислового сектора.

  Методологія

  У рейтингу враховуються лише 1000 найкращих позицій, визначених на основі 13 показників ефективності, згрупованих у 5 тематичних напрямків: Викладання (вага 30%); Дослідження (вага 30%); Цитування (вага 30%); Доходи від промислового сектору (вага 2,5%); Міжнародний ракурс (вага 7,5%).

  Індикатори, які використовує THE, в основному, є відносними значеннями, параметризованими на основі розміру кожного оцінюваного закладу: таким чином великі університети з кількісно більш послідовними абсолютними цифрами не надаються переваги.

  THE - Найкращі університети Європи

  У рейтингу THE - Best Universities in Europe 2022 Верона входить до числа класифікованих 51 італійських університетів і посідає саме 6 місце серед італійських університетів і 190 місце в Європі. Цей рейтинг базується на даних і методології, які вже використовуються THE - World University Rankings, але зосереджується на найкращих європейських навчальних закладах.

  Методологія

  Це те саме, що рейтинг світових університетів, який представляє специфіку європейських університетів. Всесвітній рейтинг університетів Times Higher Education World University Rankings 2021 включає понад 1600 університетів у всьому світі; з них трохи більше 550 є європейськими університетами.

  THE - Рейтинг молодих університетів

  THE - Young University Rankings 2021 враховує університети віком до 50 років, а випуск 2021 включає 475 закладів. University of Verona посідає 93 місце у світі та 5 місце серед італійських університетів.

  Методологія

  У цьому рейтингу представлені найкращі університети світу, яким менше 50 років. Використаний метод враховує ті самі 13 показників ефективності Всесвітнього рейтингу університетів, але методологію переналаштовано, щоб надати меншої ваги репутації та зарезервувати більше для навчання, досліджень, міжнародних перспектив і передачі знань.

  Розташування

  • Verona

   Via dell'Artigliere, 8, 37129, Verona

   Запитання