University of Utah College of Engineering

University of Utah College of Engineering

University of Utah College of Engineering

Введення

Опис місії

Підготувати студентів до керівних посад та професійної практики в наукових колах, промисловості та уряді; покращити продуктивність праці, здоров’я, безпеку та задоволення від людського життя завдяки передовим дослідженням; а також стимулювати та розвивати економіку, надаючи кваліфікованих спеціалістів-інженерів та передаючи технології, розроблені в Інженерному коледжі, приватному сектору.

Рейтинг коледжів

Останній звіт Американського товариства інженерної освіти (ASEE) класифікує Інженерний коледж Університету Юти на 71-му місці серед 310 шкіл за розміром набору студентів. ASEE також займає позицію Юта Інжиніринг:

27-та з 251 школи у загальному обсязі щорічних витрат на дослідження

37-а з 264 шкіл за кількістю викладачів, що займають власність

40-та з 215 шкіл за кількістю докторських ступенів

Сила в числах

Турбота про глобальну конкурентоспроможність США стала національним пріоритетом, а разом із нею і зусилля щодо збільшення кількості американських студентів, які здобувають ступінь в галузі техніки та інформатики. Потреба є настільки важливою, що Конгрес прийняв Закон Америки "Про конкуренції (створення можливостей для змістовного сприяння досконалості в галузі технологій, освіти та науки)", який дозволив федеральним витратам на наукові, технічні, математичні та технологічні дослідження та освітні програми на 43,3 мільярда доларів. Двопартійний законопроект був одноголосно прийнятий у Сенаті та з переважною перевагою 367-57 у Палаті. Колишній президент Буш підписав законопроект 9 серпня 2007 року.

В Університеті штату Юта ми більше десяти років зосереджувались на цій проблемі, проводячи зусилля, спрямовані на підвищення рівня інженерних наук та інформатики в цілому для підтримки зростання в державі, регіональній та національній економіці. Наші зусилля дають свої результати. У травні 2018 року коледж присудив 1184 ступеня (716 бакалаврів наук, 354 магістратури, 114 кандидатів наук)

Крім того, факультет збільшив наукові дослідження, пов’язані з інженерною діяльністю, до 97 мільйонів доларів США (з додатковими преміями) у 2019 році, що на 288 відсотків більше, ніж у 2002 році. Це ставить наш коледж у топ-50 інженерних університетів країни за продуктивністю досліджень.

Розташування

  • Salt Lake City

    Presidents' Circle,201, 84112, Salt Lake City

    Запитання