University of Tuscia

University of Tuscia

University of Tuscia

Введення

Навчання в Італії: обирайте видатний університет на дружній території, багатої культурою та історією

Заклик на міжнародні стипендії на 2022/23 навчальний рік відкрито!

University of Tuscia (UNITUS) оголошує публічний відбір для вступу іноземних студентів на курси 2-го циклу міжнародного ступеня (2 роки магістра) на 2022/2023 навчальний рік. Університет призначить 59 стипендій найбільш гідним неіталійським студентам, які вперше вступлять до італійського університету, що покриває більшість витрат на виїзд, включаючи університетські збори.

Наш університет

UNITUS розташований у Вітербо (80 км на північ від Риму) і є опорним місцем для освіти та навчання, пропонуючи курси, які зосереджуються на темах, що стосуються території та реальних проблем.

Навчальною діяльністю керують шість кафедр, які пропонують 23 курси бакалавра, 25 курсів магістра наук та 2 одноциклові магістерські курси (тривалістю 5 років). Серед наших магістерських курсів ми пропонуємо 4 міжнародні програми, які повністю викладаються англійською мовою, а саме: циркулярна економіка, лісове господарство та навколишнє середовище, машинобудування та безпека та права людини.

Університет також пропонує 7 програм докторських досліджень (PhD) зі спеціалізацією в кількох областях досліджень у таких областях, як фізичні та інженерні науки, науки про життя та соціальні та гуманітарні науки. Усі навчальні програми побудовані відповідно до європейських стандартів забезпечення якості, щоб задовольнити потреби національного та міжнародного ринків праці.

Чому варто вчитися в UNITUS?

Місто Вітербо є ідеальним місцем для тих, хто хоче навчатися в Італії: висока якість життя, низькі витрати, висока якість університетської освіти та близькість до столичного району Риму – це лише деякі з основних характеристик цього регіону. Завдяки міцному зв’язку University of Tuscia з територією, наші студенти можуть навчатися в найсучасніших лабораторіях та в таких закладах, як Експериментальна дидактична ферма, Ботанічний сад, Експериментальний іхтіогенний центр у «Saline di Tarquinia». ” природний заповідник, Центр великої інфраструктури, Університетська музейна система та Центр альпійських досліджень. Це дозволяє University of Tuscia запропонувати багатий каталог курсів, який завжди адаптований до вимог ринку праці.

Серед італійських державних університетів ми маємо найвищий рівень задоволеності студентів. Наші викладачі та репетитори – це віддана команда захоплених викладачів, які займаються освітнім розвитком наших студентів, а також добре підготовлених і високодоступних техніко-адміністративних професіоналів, які щодня вирішують студентські проблеми. Фактично, різноманітні міжнародні рейтинги поміщають University of Tuscia серед 5% найкращих університетів світу. Нещодавно Unitus було додано до міжнародного рейтингу Times Higher Education (THE), присвяченого цілям сталого розвитку, досягнувши найвищого рейтингу за цілями зменшення нерівності та якості освіти.

Наші студенти можуть брати участь у численних національних та міжнародних дослідницьких проектах; наш Університет посідає перше місце серед італійських університетів з менш ніж 10 000 студентів за залученням європейських коштів, а чотири кафедри (з шести) отримали відзнаки від Міністерства університетів і досліджень (MUR). UNITUS – це міжнародний університет із багатьма програмами для навчання за кордоном, завдяки також нашій здатності залучати кошти ЄС та більш ніж 450 угодам про співпрацю з університетами та науково-дослідними установами по всьому світу.

Стипендії та фінансування

Прийом стипендій на 2022/2023 навчальний рік відкрито!

University of Tuscia (UNITUS) вітає іноземних студентів і підтримує їх, надаючи інструменти та послуги, включаючи стипендії.

Обласна стипендія

У червні 2022 року буде опубліковано конкурс на подання заявок від LazioDisco, регіонального управління з питань права на вищу освіту, ви можете подати заявку на:

Стипендія (5.257,74 євро на рік для нерезидента)

Проживання (університетський гуртожиток або приватні апартаменти)

Стипендія Міністерства освіти

Відповідно до Положення про податки та збори університету, реєстраційний внесок для додаткових студентів ЄС фіксується у 1000 євро на рік.

Студенти, які приїжджають з однієї з країн, включених до списку Міністерства освіти, будуть платити 533,79 євро на рік.

Розташування

 • Viterbo

  Via Santa Maria in Gradi,4, 01100, Viterbo

  • Civitavecchia

   Piazza Giuseppe Verdi, 1, 00053, Civitavecchia

   Запитання