University of Turin

University of Turin

University of Turin

Введення

ЗАЯВКА в UniTo протягом 2020-2021 року на href = "https://apply.unito.it

Клацніть тут, щоб отримати інформацію про порядок подання заявок та терміни.

-------------------------------------------------- ------

University of Turin - один з найдавніших і престижних італійських університетів .

Хостинг близько 70 000 студентів , 4 000 академічних, адміністративних та технічних працівників , 1800 аспірантів та студентів післядипломної освіти, а також 120 будинків у різних областях у Туріні та ключових місць в П'ємонті . University of Turin може вважатися "місто- a-city ", просуваючи культуру та виробляючи дослідження, інновації, навчання та зайнятість.

132080_012_campus_luigi_einaudi.jpg

University of Turin сьогодні є одним з найбільших італійських університетів, відкритим для міжнародних досліджень та підготовки. Він проводить наукові дослідження та організовує курси з усіх дисциплін, крім техніки та архітектури. Це невід’ємна частина громади, яка діє для відродження міських і приміських районів, сприяння культурній взаємодії, соціальній інтеграції та розвитку, заохочуючи діалог та розуміння сучасних реалій.

Стипендії для іноземних студентів

Інформація: en.unito.it/international-scholarships

Курси

University of Turin фактично охоплює всі галузі знань; його дослідницькі центри з медичної діагностики, біосенсористики та нанотехнологій є одними з найкращих в Італії.

Деякі пропоновані ступені курси є унікальними в Італії, такі як Військова стратегія, Біотехнологія, Спортивні науки, Відновлення та збереження (у Венерії).

University of Turin має чудову дослідницьку традицію в традиційних сферах, таких як історія, філософія, право, економіка та медицина, але в даний час вона розгортається у важливі сучасні галузі, такі як харчова наука, соціальна політика, інформатика, виконавське мистецтво та комунікативні науки. .

132081_019_graf_library.jpg

Програма фундації

(Бакалавріат)

Прийом до італійського першого циклу ступеня зазвичай підлягає принаймні 12 років відвідуваності середньої школи.

Студенти магістрантів, які отримали диплом середньої школи після закінчення періоду менше 12 років, можуть долучитися до Програми Фонду: річного онлайн-курсу, що передбачає 60 кредитів, що складаються переважно з італійської мови та культури та інших предметів, що цікавлять. Іноземним студентам дозволено відвідувати всю програму онлайн у своїх країнах, за винятком остаточного тестування, яке відбуватиметься в University of Turin .

Програма "Фонд" також відкрита для отримання максимум 30 кредитів італійською мовою та культурою студентам, чий шкільний рік закінчується за шість місяців до італійського навчального року та не вимагається отримати додаткові університетські кредити.

Інформація на https://foundationprogramme.unito.it/

Бібліотеки та музеї

Є понад 70 університетських бібліотек, що складають близько двох мільйонів книг: 100 000 - антикварні. Ботанічний сад та кілька університетських музеїв, таких як "Чезаре Ломброзо" - Музей кримінальної антропології та "Луїджі Роландо" - Музей анатомії людини добре відомі.

Університет зацікавлений у мережі місцевих музеїв з предметів, починаючи від Єгипту до «Сучасне мистецтво», і має власні засоби масової інформації, радіо, телебачення та кінопродукції.

Сильна прихильність

Університет активно виступає з ряду соціальних питань, таких як навколишнє середовище, наркотики, рівні можливості та права людей з особливими потребами. Він також діє як міжнародний рівень за допомогою партнерських угод з Індією, Китаєм, країнами, що розвиваються, в Азії, Латинській Америці, Східній Європі, Середземноморському регіоні та деяким міжнародним організаціям, що діють у регіоні.

Регіональне агентство з питань права на університетську освіту в П'ємонті (EDISU) - регіональна установа, що надає допомогу студентам - надає стипендії студентам університету на основі передумов заслуг та потреб: сума стипендій залежить від фінансової ситуації учня.

University of Turin","author_url":"","source":""}" alt="132082_020_palazzo_rettorato.jpg" />

132082_020_palazzo_rettorato.jpg

Розташування

  • Turin

    Via Giuseppe Verdi 8, 10124, Turin

    Запитання