University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

University Of Tuebingen Faculty Of Medicine

Введення

Інноваційний, міждисциплінарний, міжнародний: Ці три слова узагальнюють те, що робить Тюбінгенський університет особливим. Чудові дослідження та викладання - це відповідь Тюбінгена на виклики майбутнього у глобалізованому світі. Ми підтримуємо обмін з партнерами по всьому світу - як у вищих навчальних закладах, так і в неуніверситетських наукових установах. Мережі та співпраця між викладачами та предметами - це стовпи нашої успішної стратегії. Це відображається на нашому хорошому становищі в міжнародних рейтингах. Крім того, ми є одним з одинадцяти німецьких університетів, що відзначаються званням "відмінно".

Довгі традиції

Тюбингенський університет, що має більш ніж 500-річну історію, є одним із найстаріших у Німеччині. Багато великих інтелектуалів вивчали і працювали в Тюбінгені, зокрема Кеплера, Гегеля, Гельдерліна та Шеллінга. Геніальний локус - дух місця - тепер сильніше, ніж будь-коли.

Цінності та бачення

Тюбінген є одним із провідних університетів світу та прямо підтримує загальноєвропейські цінності. Сюди входять свобода досліджень та наукових кіл, свобода вираження поглядів, рівність усіх людей та повага людської гідності, незалежно від походження людини, її релігії, соціального статусу, статі чи сексуальної орієнтації. Університет Тюбінгена активно підтримує позитивні зрушення в суспільстві та мирне співіснування, сталий розвиток та захист навколишнього середовища.

Ми розглядаємо різноманітність наших студентів і співробітників як велику силу. Наше найважче завдання - підтримати їх у пошуках знань та освіти. Важливим чинником успіху університету є мотивація її працівників. Маючи це на увазі, Університет докладає всіх зусиль, щоб дозволити студентам та працівникам узгодити вимоги сім'ї з навчанням та робочим життям.

Розташування

 • Tübingen

  Geissweg 5, 72076, Tübingen

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання