Keystone logo
University of Trieste

University of Trieste

University of Trieste

Введення

75718_school1.jpg

University of Trieste заснований у 1924 році , є середнім університетом, у якому проживає близько 16 000 студентів. Він пропонує широкий спектр дипломних програм на бакалавраті, магістра та докторантурі, а також коротких майстер-класів, досвідчених майстрів та спеціалізаційних програм, більшість з яких знаходяться в медичній сфері. Деякі ступені програми викладаються англійською мовою .

Університет на сьогодні має 10 відділів: економічних , бізнесових, математичних та статистичних наук ; Інженерія та архітектура ; Гуманітарні науки; Юридичний, мовний, усний та письмовий переклад ; Математика та геологія ; Медицина, хірургія та медичні науки ; Наук про життя ; Фармацевтичні та хімічні науки ; Фізика; Політичні та соціальні науки .

Університет бере участь у багатьох дослідницьких проектах на національному та міжнародному рівнях. Він також бере участь у різних програмах обміну студентами та персоналом з університетами в ЄС та співпрацює з декількома університетами Східної Європи та інших країн, що не є членами ЄС.

75719_school.jpg

Міжнародна мобільність в Триєстському University of Trieste

Університети є перехрестям знань.

Після Лісабонської стратегії, яка підкреслює створення більш конкурентоспроможного та динамічного суспільства, основаного на знаннях, міжнародна мобільність та інтернаціоналізація університетів можуть представляти стратегічний інструмент соціального, культурного та економічного розвитку країни. Вони можуть розглядатися як виклик і можливість для залучених вищих інститутів розширювати та збагатити свій діапазон запропонованих курсів.

Інтернаціоналізація своєї системи, яка з давніх пір була розпочата Триєстським University of Trieste , ідеально відповідає цим моментам і лежить також у стратегічному положенні та історичному міжнародному покликанні міста Трієст.

Триєстський University of Trieste бере активну участь у різних програмах на європейському рівні (LLP Erasmus, Leonardo da Vinci, Alpe Adria, Літня Школа Бовець) та в межах більш широкого європейського (Темпус) та міжнародних програм (Програма ISEP, Програма Грантів Міжнародної Мобільності, Марко Поло Проект).

75720_school2.jpg

Розташування

  • Trieste

    Piazzale Europa, 1, 34127, Trieste

Запитання