Keystone logo
University of Trento

University of Trento

University of Trento

Введення

University of Trento було засновано в 1962 році та завжди прагнуло побудови альянсу та взаємної ефективності з італійськими та іноземними установами та організаціями. У 1982 році Університет (до того часу приватний) став державним, зі статутом, який гарантував самоврядність.

Міланська угода, підписана в 2009 році між урядом і автономною провінцією Тренто (разом з Больцано та регіональною владою), щодо зміни спеціального статуту автономії щодо фінансових правил, надала провінції нові повноваження над університетом. Це ще один крок вперед у розвитку університету та гарантія того, що фінансові ресурси будуть виділені та достатні.

Є понад 16 000 студентів, близько 600 професорів і дослідників і стільки ж технічного та адміністративного персоналу: ці цифри вказують на те, що університет може забезпечити ідеальне середовище для навчання та досліджень.

Вагомі причини вибрати UniTrento

Міжнародні навчальні програми

Університет пропонує докторські програми, магістратуру та курси англійської мови. Багато курсів організовано у співпраці з іншими університетами в Італії чи за кордоном, а також з професійними асоціаціями.

Якість викладання

Національні та міжнародні класифікації відносять University of Trento до найкращих італійських університетів. Крім традиційних лекцій, є багато лабораторних робіт і багато невеликих семінарських груп. Тренто — це університет середнього розміру, де студентам і викладачам легко зустрітися один з одним, а студенти з різних дисциплін постійно обмінюються думками: одним словом, (чеснотний) динамізм маленького університету.

Можливості навчання за кордоном

Починаючи з другого року навчання, студенти можуть провести певний період за кордоном, маючи можливість отримати гранти на міжнародну мобільність і отримати кредити за іспити, складені за кордоном, або за свою дослідницьку роботу.

University of Trento також пропонує кілька міжнародних програм мобільності:

 • подвійних ступенів
 • двосторонні угоди з неєвропейськими університетами
 • Угоди міжнародної кредитної мобільності Erasmus+
 • Програма Erasmus+

Студенти University of Trento , які беруть участь у програмі навчання, досліджень або стажування за кордоном, отримують фінансову підтримку для покриття витрат на мобільність.

Бути міжнародним також означає можливість запропонувати мультикультурне середовище. Тренто робить це дуже добре, тому що приваблює дослідників і талановиту молодь з-за кордону. Понад 800 студентів 60 різних національностей живуть у гуртожитках «San Bartolameo», розташованих лише за кілька сотень метрів від центру міста, та «Sanbapolis».

Фінансові винагороди та нагороди за заслуги

У University of Trento відданість навчанню окупається.

Для нагородження найдостойніших студентів у 2005 році був заснований Collegio Bernardo Clesio. Колегіум, розташований в історичній будівлі в центрі Тренто, вміщує близько ста студентів безкоштовно та організовує навчальні зустрічі з професорами, дослідниками та провідними членами суспільства.

Щороку оголошується близько 30 місць, які розподіляються після процедури відбору на основі навчального плану та іспитів кожного абітурієнта. Майбутні студенти, які бажають вступити на один із курсів ступеня, курси другого циклу або одноциклові курси, можуть подати заявку.

Якість життя в Тренто

Відповідно до останнього видання опитування «Якість життя 2014», проведеного Римським університетом La Sapienza для Italia Oggi, Тренто займає перше місце четвертий рік поспіль.

Згідно з Il Sole 24 ore (італійська національна щоденна ділова газета), Тренто є містом з найвищою якістю життя в Італії. З його 100 000 мешканців це місто, орієнтоване на людей і студентів, розташоване в надзвичайному природному та культурному середовищі:

За даними Інституту інженерів з електротехніки та електроніки IEEE, Тренто є розумним містом. Тренто разом з іншими 9 містами світу було обрано для участі в «Ініціативі розумних міст IEEE»: проекті, спрямованому на покращення якості життя громадян і сприяння місцевому сталому розвитку. Для того, щоб бути обраним розумним містом, міста-кандидати повинні вже розпочати соціальний, культурний і технологічний інноваційний розвиток, де інформація та знання виробляються, обмінюються та використовуються для покращення загального добробуту та якості життя.

Послуги університету у вас під рукою

University of Trento пропонує багато: бібліотеки, навчальні зони (відкриті до опівночі), лабораторії, комп’ютерні класи, мовний центр і три спортивні центри.

Навчання в Тренто означає не просто навчання. Завдяки «Opera Universitaria» та UNITrento Sport Тренто пропонує набагато більше: стипендії, звільнення від податків, субсидоване проживання в гуртожитках і квартирах, прокат велосипедів, концерти, кінотеатри, тематичні заходи, фітнес-курси, спортивні центри та «facoltiadi» (спортивний захід, який відбувається щороку, в якому беруть участь усі в університеті, включаючи студентів, викладачів та технічно-адміністративний персонал).

UniTrentoApp (італійською мовою) дозволяє студентам отримувати доступ до всіх онлайн-сервісів університету: вони зможуть переглядати свої записи студентів, бачити контактну інформацію викладачів, переглядати розклад занять, читати новини університету, перевіряти баланс картки на обід і шукати вільні навчальні кімнати.

Можливості для занять спортом

У Тренто спорт – це не просто відпочинок від навчання та роботи. Університет зосередився на спортивних заходах, щоб допомогти студентам і дослідникам збалансувати навчання та спорт, і він створив спортивну мережу: UNITrento Sport. В рамках UniTrento Sport були розроблені різні програми для задоволення різноманітних потреб студентів, які займаються спортом:

TOPsport, єдина в своєму роді програма в Італії, присвячена спортсменам високого рівня та спрямована на поєднання конкурентоспроможності та тренувань завдяки підтримці викладачів, можливості узгодити дати іспитів і надолужити пропущені уроки та інші переваги .

UNI.Team — це програма, яка надає підтримку студентам/спортсменам, які беруть участь у змаганнях як члени CUS-Trento — університетського спортивного центру. Серед наданих пільг – пільгове проживання, спеціальні пільги на тренувальну практику, супровід спортивного репетитора, спортивний інвентар.

Розташування

 • Rovereto

  Rovereto, Італія

  • Trento

   Trento, Італія

   • Bolzano

    Bolzano, Італія

    • Innsbruck

     Innsbruck, Австрія

     Програми

     Також заклад пропонує:

     Запитання