Keystone logo
University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

University Of The Valley Of Guatemala

Введення

Universidad Del Valle De Guatemala - один з найпрестижніших університетів Центральної Америки. Ми знаходимось на передовій у галузі технологій та сприяння високому рівню досліджень та викладання. Ми не приватний університет. 1 у Центральній Америці та Панамі, згідно рейтингу QS та єдиного університету з інституційною акредитацією Героїв у Гватемалі.

Понад 50 років ми шукаємо та приймаємо талановитих людей, які хочуть бути агентами змін. Ми пропонуємо унікальну модель із широким напрямком гуманітарних мистецтв, об'єднану спеціалізованим навчанням у галузі науки, технологій, інновацій, підприємництва та освіти. Як наше портфоліо програм, так і наші програми досліджень та роз’яснювальної роботи відповідають потребам навколишнього середовища, нових поколінь студентів та сприяють пошуку рішень викликів нашого суспільства.

У наших трьох містечках UVG характеризується як установа, яка прагне досягти академічної успішності зі значеннями та критеріями, щоб допомогти усім студентам за допомогою фінансової допомоги та стипендій для талановитої молоді з обмеженими ресурсами.

Розташування

  • Guatemala City

    Guatemala City, Гватемала

    Запитання