University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

University of the East (Universidad del Este (UDE))

Введення

Університет дель Есте народився у новому національному, регіональному та світовому контексті, припускаючи той момент в історії, що він повинен подорожувати з відповідальністю та твердою прихильністю тлумачити, брати участь та сприяти цьому контексту.

Якість у нашому університеті підтримується у постійному пошуку рівня досконалості, збереженні інституційної ідентичності, актуальності процесів та постійної внутрішньої та зовнішньої оцінки, що ґрунтується на необхідному розумінні навколишнього середовища, в якому він впроваджується.

Наукове та дослідницьке середовище, простір для освітніх послуг та постійного навчання.

Наш університет прагне до якості викладання, досконалості досліджень та підтримки заслуг, здібностей та рівності.

Сприяння та сприяння доступу до високоякісних інформаційних матеріалів для читання, консультацій та вивчення, а також постійне орієнтування, керівництво та постійна підтримка спеціалістів -репетиторів, орієнтованих на консультування.

Ми прагнемо формувати чесних, здібних та критичних громадян з широким та багатопрофільним баченням і на яких лежить відповідальність сприяти створенню більш справедливого та підтримуючого світу.

Я радий вітати вас у цьому засобі інформації та спілкування, в якому ви зможете започаткувати знання та відносини, які ми бажаємо плідних та інтенсивних.

Розташування

 • La Plata

  Calle 2,684, , La Plata

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання