University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

University of the Commonwealth Caribbean - UCC Global Campus

Введення

В Університеті Карибського університету Співдружності онлайн-навчання не намагається відтворити традиційну обстановку в класі. Ми усвідомлюємо, що сучасним студентам потрібна гнучкість, щоб збалансувати освіту з усім іншим у своєму житті в ефективному темпі. Ми знаємо, що для кожного існує свій шлях, тому наші курси розроблені для того, щоб підштовхнути вас до досягнення ваших цілей. Онлайн-програми UCC Global можуть допомогти вам усунути перешкоди, що стоять між вами та вашою кар’єрою. А завдяки цілодобовому доступу до онлайн-класу ви можете завершити свою курсову роботу, коли це зручно для вас.

Штаб-квартира закладу знаходиться в Кінгстоні, Ямайка. Він був утворений в 2004 році в результаті злиття в 2002 р. Інституту наук про менеджмент (IMS), заснованого в 1992 р., Та Інституту управління та виробництва (IMP), заснованого в 1976 р. Нещодавно розширена установа залишається однією з найбільш швидкозростаючих установ як в країні, так і в Карибському регіоні.

На даний час заклад пропонує професійні сертифікати, дипломні, аспірантські, бакалаврські, магістерські та докторські програми, а також індивідуальні програми корпоративного навчання на Ямайці. Дисципліни включають управління людськими ресурсами, інформаційні технології, маркетинг, гостинний менеджмент, бізнес, фінанси та ділове управління серед багатьох інших.

Зараз UCC Global також співпрацює з кількома міжнародними установами, такими як Міжнародний університет Флориди (FIU), Співдружність навчання (COL), Лондонський університет (UOL), Університет Сандерленда (UoS), Coursera Inc, Udemy Inc & EdX Inc. надати низку спеціалізованих/професійних міжнародних сертифікатів, програм бакалавра, магістра та доктора.

Нарешті, Університет має шість (6) кампусів по всьому острову, включаючи місця в Кінгстоні, Монтего-Бей, Очо-Ріос, Мандевіль та Мей Пен; та зарахування в середньому 7000 студентів щорічно, включаючи онлайн-навчання. Студентське населення складається переважно з працюючих дорослих і включає випускників на керівних, управлінських та інших керівних посадах у декількох провідних корпораціях приватного сектору та державних установах на Ямайці та в Карибському басейні.

Наше завдання

Університет Співдружності Карибського басейну прагне надати широкі освітні можливості за допомогою партнерських відносин, гнучких способів надання коштів та доступу до фінансування в умовах, коли охоплюються високі стандарти, правда, повага та гідність людини.

Наше бачення

Університет Карибського регіону Співдружності прагне підготувати студентів до виняткових лідерів бізнесу та громад, новаторів та науковців у турботливому та інтелектуально стимулюючому академічному середовищі. Всіх членів громади цінують, поважають і кидають виклики охоплювати досконалість, доброчесність та соціальну відповідальність.

Акредитація

Університет Карибського співдружності зареєстрований та визнаний Радою університетів Ямайки (UCJ), національним органом з акредитації та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти, як університетський коледж. Реєстрація та визнання означають, що UCC акредитований, щоб пропонувати академічні, професійні, технічні та професійні програми та надавати нагороди від сертифікатів до рівня випускників. Університет зосереджується насамперед на викладанні та передачі знань, які підтримуються дослідженнями, професійними та громадськими роботами.

Реєстрація в Університетській раді Ямайки говорить про сувору та безперервну внутрішню систему забезпечення якості та структуру, яка запевнить наш заклад, наших студентів та інших зацікавлених сторін, що нагороди, які присуджуються від імені UCC, відповідають міжнародним стандартам найкращої практики та що студенти мають відповідні можливості в межах середовище для відповідності цим стандартам. Установа завжди пам’ятатиме про те, що політика, процедури, системи, структури та інфраструктура в UCC належним чином підтримують проведення курсів і програм, у тому числі за допомогою онлайнового та змішаного способів навчання.

КУК отримав інституційну акредитацію від UCJ.

У свою чергу, КУК є єдиною установою, яка зареєстрована та визнана Лондонським університетом, акредитована Агентством із забезпечення якості Великобританії, що пропонує Сертифікат про вищу освіту за загальним правом, бакалавр права (LLB) і ступінь магістра права (LLM) на Ямайці. UCC також пропонує кілька програм аспірантури у партнерстві з Міжнародним університетом штату Флорида, який акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл (SACS) у Сполучених Штатах Америки, а також AACSB International - Асоціацією для розвитку колегіальних шкіл бізнесу .

Університет Карибського співдружності акредитований Службою акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів (ASIC).

Університет отримав статус прем'єр-міністра в ASIC за свої похвальні сфери діяльності. Акредитація ASIC допомагає студентам та батькам зробити більш обгрунтований вибір, а також допоможе школі, коледжу, університету, навчальному закладу чи постачальнику дистанційної освіти продемонструвати міжнародній студентській організації, що вони є якісною установою. ASIC визнаний UKVI у Великобританії, є членом Міжнародної групи якості CHEA (CIQG) у США і входить до їхнього міжнародного довідника, є членом BQF (Британського фонду якості), є філіями ENQA (Європейської мережі з Забезпечення якості) та є інституційними членами EDEN (Європейської мережі дистанційного та електронного навчання).

Загалом, реєстрація, визнання та особливо акредитація запевняють студентів та інших зацікавлених сторін у тому, що Університет є гарним вибором, а також що зареєстровані студенти будуть забезпечені професійним викладанням, позитивним досвідом навчання та матимуть можливість здобути цінну кваліфікацію.

UCC також був визначений єдиним провайдером тренінгу з безпеки Інтернету на Ямайці.

Місцеве та міжнародне членство

У 1996 році IMS, дочірня компанія UCC, почала створювати унікальні місцеві та міжнародні альянси, які стали невід'ємною частиною її успіху на Ямайці. Нижче наведено список усіх нинішніх установ та органів, членами яких є Університет Співдружності Карибського басейну.

Тіло Опис
Американська рада з питань освіти (ACE) Американська рада з питань освіти (ACE) - найвпливовіша, найповажніша та найпомітніша асоціація вищої освіти США. ACE представляє майже 1800 президентів коледжів та університетів та керівників пов'язаних асоціацій, і є єдиною великою асоціацією вищої освіти, яка представляє всі типи акредитованих в США установ, що присуджують ступені.
Міжнародна асоціація президентів університетів (IAUP) Міжнародна асоціація президентів університетів (IAUP) - це асоціація керівників університетів із вищих навчальних закладів світу. Членство обмежене тими особами, які працюють президентами, ректорами або проректорами в регіонально акредитованих коледжах чи університетах.
Консорціум університетів Співдружності та ОАГ Організація американських держав - найстаріша у світі регіональна організація. Організація використовує чотиристоронній підхід для ефективного здійснення своїх основних цілей на основі своїх основних стовпів: демократії, прав людини, безпеки та розвитку.
Ямайська асоціація приватних вищих навчальних закладів (JAPTI) Заснована в 2012 році Ямайська асоціація приватних вищих навчальних закладів (JAPTI) є консорціумом ямайських понад 30 приватних вищих навчальних закладів.
Асоціація вищих навчальних закладів Карибського басейну (ACTI) Місія ACTI полягає у залученні всіх зацікавлених сторін у вищу освіту на регіональному та міжнародному рівнях для подальшого вдосконалення та розвитку вищої освіти, її служб та установ-членів; а також забезпечити технічну підтримку всіх регіональних вищих навчальних закладів
Організація приватного сектору Ямайки (PSOJ) PSOJ була створена в 1976 році. Це національна організація асоціацій приватного сектору, компаній та приватних осіб, які спільно працюють над сприянням конкурентоспроможному та продуктивному приватному сектору.
Ямайська торгова палата (JCC) Основною (місією) Палати є забезпечення найбільш сприятливих умов для ефективної та вигідної діяльності бізнесу. Значний акцент робиться на проектах, які сприятимуть розвитку ширшої спільноти.
Американські торгові палати Ямайки Американські торгові палати Ямайки входять до складу Торгово-промислової палати Сполучених Штатів Америки (COCUSA) у Вашингтоні, округ Колумбія, найбільшої федеративної бізнес-організації у світі з офісами в 65 країнах. AMCHAM тісно співпрацюють з урядом країни перебування для сприяння інвестиціям та торгівлі.
Міжнародна мережа якості навчання за кордоном (QISAN) UCC є інституційним членом Міжнародної мережі якості навчання за кордоном (QISAN). Члени QISAN демонструють професійну та етичну практику у підборі та проведенні високоякісних та відповідних навчальних програм. Члени QISAN також повинні продемонструвати турботливе та прихильне ставлення до студентів, а також суворий дисциплінарний кодекс щодо відвідування та навчальної практики.

Розташування

 • New Kingston

  17 Worthington Avenue, Kingston, , New Kingston

  • Mandeville

   Lot 3, Caledonia Mall, 3 1/2 Caledonia Road, Manchester, , Mandeville

   • May Pen

    3 Chapleton Road, , May Pen

    • Montego Bay

     16 East Street, St. James, , Montego Bay

     • Ocho Rios

      99 Main St, , Ocho Rios

      • Kingston

       16 Oxford Terrace, , Kingston

       Запитання