© University of Arts Helsinki
University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

University of the Arts Helsinki

Введення

University of the Arts Helsinki (Uniarts Helsinki) забезпечує найвищий рівень освіти з музики, образотворчого мистецтва, театру та танцю у Фінляндії. Uniarts Helsinki є міжнародним попередником у галузі освіти та досліджень у сфері мистецтва та зміцнює роль мистецтва як сили, що реформує суспільство. Uniarts Helsinki, заснований у 2013 році, складається з Академії образотворчого мистецтва, Академії Сібеліуса та Театральної академії.

Ми є відкритим місцем зустрічі для мистецтва та критичною університетською спільнотою для сміливих реформаторів і знавців традицій, заснованих на Академії образотворчих мистецтв, Академії Сібеліуса та Театральній академії.

Освіта та дослідження світового рівня

Академія Сібеліуса Uniarts Helsinki посіла 22 місце в галузі виконавських мистецтв у рейтингу QS World University Rankings 2022. У 2022 році рейтинг було опубліковано всьоме, і Академія Сібеліуса посідає місце серед найкращих університетів з першого року рейтингу.

Відмінні відгуки студентів.Ми є найбільш затребуваним місцем для навчання у Фінляндії: близько 8 відсотків наших абітурієнтів приймаються як студенти.

Згідно з опитуваннями, наші випускники бакалаврів, магістрів і докторантів задоволені змістом і якістю своєї освіти, взаємодією з викладачами та наявними ресурсами та послугами. Результати базуються на опитуваннях випускників бакалаврату та моніторингу кар’єри, проведених у 2021 році.

Бакалаври, які закінчили навчання у 2018 році, вважають, що Uniarts Helsinki забезпечує високу якість навчання. Випускники магістратури 2013 року та докторантури 2015 року вважають, що ступінь Uniarts Helsinki добре підготувала їх до професійного життя.

Позитивні відгуки студентів за обміном.Наші студенти за обміном також були дуже задоволені своїм навчанням, і університет отримав визнання за практику обміну студентами. Ці відгуки були зібрані у 2016–2017 роках від студентів, які брали участь у програмі обміну Erasmus.

Uniarts Helsinki був обраний національним університетом найкращої практики, коли йдеться про мобільність Erasmus. Зокрема, суттєво зросла кількість студентів за обміном, які подають заявки на вивчення музики.

Перевірена система якості.Uniarts Helsinki використовує систему якості, яка допомагає нам забезпечити високу якість наших операцій.

Аудит системи пройшов у 2018 році. Ми отримали особливо схвальні відгуки за підхід, який справді ґрунтується на цінностях і орієнтований на студента, який ми використовуємо в своїй діяльності. Освіта, яку ми пропонуємо, тісно пов’язана з трудовим життям, і наші випускники беруть участь у розвитку нашої освіти.

Статистика

Дослідження

 • Кількість студентів: 1958 студентів (2021 р.)
 • Кількість закінчених ступенів: 278 магістрів, 203 бакалаврів, 13 докторів (2021 р.)
 • Кількість абітурієнтів: 4887 абітурієнтів, прийнято 322 студенти (2021 р.)
 • Університетський рейтинг: 22 місце для Uniarts Helsinki's Sibelius Academy у галузі виконавських мистецтв у QS World University Rankings 2022.
 • Іноземні студенти: 17% студентів бакалавра та магістра та 20% докторантів приїхали з-за меж Фінляндії (у 2021 р.)

дослідження

 • Обсяг зовнішнього фінансування досліджень: 1,3 млн євро (у 2021 р.)
 • Кількість дослідників: 65 професорів (включаючи запрошених професорів), 19 дослідників (науковий співробітник Фінляндської академії, науковий співробітник, докторант, університетський дослідник), 209 докторантів (у 2021 р.)
 • Кількість публікацій: 122 рецензовані наукові статті, 85 інших наукових публікацій (2021 р.)

Персонал

 • Кількість працівників: 773 штатних працівників (у 2021 році)
 • Міжнародний персонал: 12% викладацького та дослідницького персоналу походять з-за меж Фінляндії (у 2021 р.)

  Особливості кампусу

  Uniarts Helsinki має два кампуси в Гельсінкі – Sörnäinen і Töölö, а також працює в Сейняйокі та Куопіо.

  Кампус Töölö

  Навчальні приміщення та майданчики для музичних виступів розташовані переважно в кампусі Töölö Uniarts Helsinki. Будинки розташовані в самому центрі Гельсінкі.

  Об’єкти (Музичний центр Гельсінкі, будівля N і будівля R) пропонують кілька аудиторій і аудиторій у центрі Гельсінкі, спеціально для студентів Академії Сібеліуса Uniarts Helsinki.

  Гельсінський музичний центр і будівлі на Nervanderinkatu та Pohjoinen Rautatienkatu мають зали різного призначення, а також робочі приміщення для персоналу Uniarts Helsinki.

  Дізнайтеся більше про наш Töölö Campus на нашому веб-сайті.

  Кампус Sörnäinen

  Кампус Sörnäinen у центрі Гельсінкі пропонує надихаюче навчальне середовище, особливо для студентів образотворчого мистецтва, театру та танців.

  Будівля Kookos, в якій розташована Театральна академія, надає умови, особливо для студентів танцю та театру. У будівлі Mylly, яка була завершена у 2021 році, навчаються студенти образотворчого мистецтва, дизайну світла та звуку та дизайну сценічного мистецтва. У кампусі Sörnäinen також є добре укомплектована бібліотека та студентський ресторан.

  Дізнайтеся більше про кампус Sörnäinen на нашому веб-сайті.

   Розташування

   • Helsinki

    Töölönkatu, 3, 00100, Helsinki

   • Helsinki

    Sörnäisten rantatie 19, 00530, Helsinki

    Запитання