Keystone logo
University of Texas Arlington Майстри аерокосмічної техніки
University of Texas Arlington

Майстри аерокосмічної техніки

Arlington, США

18 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 11 044 *

На кампусі

* на 2021-2022 навчальний рік

Введення

Огляд

Кілька професій розкривають дух інновацій, таких як машинобудування та аерокосмічна техніка. Від польоту до альтернативної енергетики ми постійно відкриваємо, як покращити життя, створюючи сміливі нові рішення, які поєднують науку з життям несподіваними, перспективними способами. Окрилені прямим і позитивним впливом на повсякденне життя людей, ми з нетерпінням чекаємо спрямування нашої уяви та творчості для задоволення потреб та викликів ХХІ століття. Приєднуйтесь до нас у захоплюючій подорожі навчання, інновацій та лідерства, і дивіться вперед, де ваші горизонти стають абсолютно безмежними!

Про програму

Загальна мета випускної програми з аерокосмічної техніки - розвинути у студента здатність визначати технічну проблему, встановлювати відповідну математичну або експериментальну модель на основі твердого розуміння фізичної природи проблеми, аналізувати проблему теоретично, чисельних чи експериментальних методів та оцінити результати. Хоча ця здатність розвивається в контексті аерокосмічних проблем, вона застосовна для інженерії будь -якої фізичної системи. Програма призначена для студента з будь -якою з наведених нижче конкретних цілей:

 • Міцний фундамент у передовій математиці, науці та техніці, який забезпечить студента добре для науково -дослідних та дослідницьких робіт або для подальшого поглибленого навчання для здобуття наукового ступеня доктора технічних наук.
 • Програма поглибленого навчання, що дозволяє спеціалізуватися в одній з таких областей:
  • Динаміка рідини, аеродинаміка та рушійна сила (теоретична та прикладна аеродинаміка, динаміка газу, механіка в’язких рідин, турбулентність, обчислювальна та експериментальна динаміка рідин, біофлюїда, теорія гіперзвукових потоків, високотемпературна динаміка газу, аеродинаміка V/STOL та винтокрила, повітря -дихання та ракетний рух);
  • Структурна механіка та конструкції (механіка твердого тіла, аерокосмічні конструкції, структурна динаміка, композитні конструкції та характеристика матеріалів, стійкість до пошкоджень та довговічність, розумні конструкції, оптимізація структури, технологія датчиків, високотемпературні конструкції та матеріали, аеропружність);
  • Механіка та управління польотом (механіка атмосферних та космічних польотів, орбітальна механіка, наведення, навігація та управління);
  • Проектування транспортних засобів (концептуальне проектування літаків, атмосферне проектування літальних апаратів, дизайн космічних кораблів, автоматизована інженерія).
 • Збалансована, але неспеціалізована програма поглибленого вивчення аеродинаміки, космонавтики, динаміки польоту, структурного аналізу, рушійної та механіки рідин з акцентом на експериментальні методи та сучасний математичний аналіз.

Ступінь плану

Ступінь магістра в галузі аерокосмічної техніки-це програма, орієнтована на дослідження, в якій завершення дипломної роботи є обов’язковим. Потрібно мінімум 30 кредитних годин:

 • Два основних курсу (по одному курсу щонайменше з двох основних областей) --- 6
 • Два курси математичного/інженерного аналізу --- 6
 • Чотири курси за вибором, що стосуються інтересів студента. Принаймні 9 кредитних годин курсової роботи повинні бути з програми аерокосмічної інженерії. --- 12
 • Теза --- 6

Загальна кількість годин --- 30

Студент може зараховуватись до AE 5398 або AE 5197, AE 5297 або AE 5397 кожен семестр, у якому студент бере активну участь у підготовці дипломної роботи або дослідженні відповідно, за винятком того, що студент повинен записатися до AE 5398 або AE 5698 у семестрі градація.

Ступінь магістра інженерії (M.Engr.) В галузі аерокосмічної техніки-це програма, орієнтована на інженерну практику. Потрібно мінімум 30 кредитних годин:

 • Три основні курси (по одному курсу щонайменше з трьох основних областей) --- 9
 • Два курси математичного/інженерного аналізу --- 6
 • П’ять курсів за вибором, що стосуються інтересів студента. Принаймні 12 кредитних годин курсової роботи повинні бути за програмою аерокосмічної інженерії. --- 15

Загальна кількість годин --- 30

Як для MS, так і для M. Engr. ступеня, баланс необхідних годин курсової роботи може бути обраний за погодженням з керівником -професором для задоволення потреб та інтересів студента. Курси, що проходять поза програмою аерокосмічної інженерії, вимагають схвалення наглядаючого професора студента, а також вищого радника. Курси за вибором не можуть включати спеціальні курси проектів (наприклад, AE 5391 /5291 /5191 Advanced Studies in Aerospace Engineering) або дослідницькі курси (наприклад, AE 5397 /5297 /5197 Research in Aerospace Engineering).

View of the Tempest aircraft

Вимоги до прийому

Кандидати на здобуття ступеня магістра повинні мати ступінь бакалавра в галузі техніки чи науки. Абітурієнти, які закінчили ступінь бакалавра та бажають здобути ступінь доктора без закінчення магістра, можуть подати заяву про вступ до бакалавра наук (бакалавра наук) до кандидата філософії. Трек. Мінімальні вимоги до вступу на цей висококонкурентний трек такі самі, як і для всіх докторантів. Усі абітурієнти повинні відповідати загальним вимогам вищої школи, зазначеним у розділі цього каталогу під назвою "Вимоги та процедури вступу". Кандидати, які не відповідають усім критеріям, можуть бути прийняті на тимчасовій або випробувальній основі.

До абітурієнтів, які не мають попередньої підготовки в галузі інженерії або мають недостатньо курсових курсів аерокосмічної техніки, застосовуватимуться ті самі мінімальні критерії. Крім того, їхні записи будуть переглянуті стосовно їхнього математичного, інженерного та природничого досвіду, і випробувальний статус може бути підставою для прийняття таких абітурієнтів, з необхідністю виконання конкретних виправних робіт для студентів.

Програма аерокосмічної інженерії UT Arlington використовує наступні вказівки в процесі перевірки прийому:

Безумовний прийом на магістерську програму з аерокосмічної техніки

Безумовний вступ до Програми аерокосмічної інженерії вимагає подання пунктів 1-5 нижче для кожної програми навчання. Щоб бути беззастережно прийнятим, заявник повинен принаймні відповідати умовам 1, 2 і 3.

 1. Оцінка GRE не менше 146 (усна) та 155 (кількісна). Для тих абітурієнтів, чий усний бал GRE падає нижче 146, можна вважати, що високі бали TOEFL/IELTS компенсують словесний бал GRE.
 2. Заява про ціль, що описує основи заявника, освіту, професійні цілі, технічні інтереси та наукові інтереси.
 3. Для абітурієнтів, рідною мовою яких не є англійська: Усі студенти, допущені до програми, повинні відповідати мінімальним вимогам університетської англійської мови, як зазначено у розділі загальних вимог до вступу в каталозі. Однак виконання мінімальної вимоги не гарантує вступ. Програма надаватиме перевагу студентам з балом IELTS 6,5 або загальним балом TOEFL-iBT 84.

Випробувальний вступ до магістерської програми з аерокосмічної техніки

Випробувальний допуск до Програми аерокосмічної техніки може бути дозволений за таких умов для кожної програми навчання:

 1. Якщо заявник відповідає будь-яким з двох пунктів 1, 2 та 3 вище для магістерської програми.
 2. Для абітурієнтів, рідною мовою яких не є англійська: Усі студенти, допущені до програми, повинні відповідати мінімальним вимогам університетської англійської мови, як зазначено у розділі загальних вимог до вступу в каталозі. Однак виконання мінімальної вимоги не гарантує вступ. Програма надаватиме перевагу студентам з балом IELTS 6,5 або загальним балом TOEFL-iBT 84.

Попередній вступ до магістерської програми з аерокосмічної техніки

Заявник, який не може подати всю необхідну документацію до закінчення терміну подання заявки, але хто іншим чином відповідає умовам прийому, може бути тимчасово прийнятий.

Відкладено на магістерську програму з аерокосмічної техніки

Якщо заявник не подає належних доказів щодо відповідності вимогам про прийом, рішення про прийняття може бути відкладено, доки записи про допущення не будуть виконані або вимоги будуть виконані.

Відмова у допуску до магістерської програми з аерокосмічної техніки

Кандидату може бути відмовлено у в'їзді, якщо він / вона має менш ніж задовільну ефективність за двома з перших трьох критеріїв допуску.

Відмова від випускного іспиту для магістра з аерокосмічної техніки

Відмова від іспиту з вищої кваліфікації може розглядатися для абітурієнтів із середнім балом 3,2 або вище від університетів США з інженерною програмою, акредитованою ABET, або інших вибраних університетів США, за умови схвалення випускника-консультанта. Відмова від GRE поширюється лише на заявників програми MENGR. Зацікавлені заявники мають звернутися до вищого радника аерокосмічної техніки. GRE не скасовується для магістерських та кандидатських дисертацій. програми.

Критерії надання стипендій та асистентів

Кандидати, які продемонструють навички, досвід чи інтереси, що відповідають потребам вищої програми AE, будуть розглянуті для отримання стипендій або асистентів.

Про Школу

Запитання