Keystone logo
© University of Texas Arlington
University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

University of Texas Arlington

Введення

Відкрийте для себе фактор Maverick!

Університет Техасу в Арлінгтоні — це всеосяжний дослідницький, викладацький і громадський заклад, місія якого полягає в поширенні знань і прагненні до досконалості. Завдяки академічним програмам, стажуванням і дослідницьким програмам наші студенти отримують реальний досвід, який допомагає їм робити внесок у свою спільноту та, зрештою, у світ. Наш кампус охоплює 420 акрів і включає понад 100 будівель і найсучасніших об'єктів. Розташований у самому центрі Dallas-Fort Worth Metroplex, ми можемо запропонувати гнучкі та інноваційні освітні можливості.


Університет досконалості світового класу

UTA - це зростаюча компанія "Carnegie Research-1", яка займається дослідженнями "Найвища науково-дослідна діяльність", яка націлена на розкриття життя, інноваційне навчання та зацікавленість громадськості.

Новини США та Всесвітній звіт "Рейтинги кращих випускних шкіл містять понад 20 програм для випускників в УТА. Наші висококласні академічні програми приваблюють найкращих та найяскравіших науковців із понад 100 країн, а наші викладачі та студенти постійно отримують національне та міжнародне визнання за свої досягнення. Будучи шостим найрізноманітнішим університетом країни, UTA пишається культурною включеністю та можливостями.

Глибина цих визнань підкреслює статус UTA як важливого місця для інтелектуальних занять та рушія позитивних змін.

Академіки

У вас є великі мрії. У нас є спеціальності для ваших мрій.

Відкрийте для себе UTA, де ваша академічна подорож є нашим пріоритетом. Маючи вражаючий вибір із 180 різноманітних академічних програм, ми пропонуємо ідеальний варіант для ваших пристрастей і амбіцій.

Дізнайтеся, як фінансувати свою освіту в магістратурі

Багато аспірантів UTA отримують фінансову підтримку через оплачувані асистенти, стипендії, стипендії та гранти . Ми також рекомендуємо шукати свою дисципліну на MavScholarShop і поговорити з викладачами вашого факультету щодо додаткових можливостей фінансування в UTA!

Студентське життя

ВИ – серце студентського життя в UTA!

У кампусі та в Арлінгтоні ви будете в центрі веселих заходів, чудових культурних заходів, захоплюючих змагань з легкої атлетики та багато іншого! З більш ніж 300 організаціями під керівництвом студентів, які займаються будь-яким процесом: від створення та проектування гоночних автомобілів до грецького життя, ви легко знайдете інших Mavericks, які готові спробувати щось разом з вами.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Arlington

    South Nedderman Drive,500, 76013, Arlington

Програми

Запитання