University Of Tennessee Health Science Center

University Of Tennessee Health Science Center

University Of Tennessee Health Science Center

Введення

UTHSC цінує досконалість, турботу, повагу, рівність здоров’я, цілісність, різноманітність та знання.

Як флагманська загальнодержавна, академічна система охорони здоров’я, місія University Of Tennessee Health Science Center полягає у забезпеченні переваг наук про здоров’я для досягнення та підтримання здоров’я людини з акцентом на громадян Теннессі та регіону. , здійснюючи інтегровану програму освіти, досліджень, клінічної допомоги та державної служби. Працевлаштовуючи понад 6000 співробітників, викладачів, співробітників та неприбуткові корпоративні факультети, UTHSC вносить більше 4 мільярдів доларів в економіку Теннессі.

У 1911 році Університет штату Теннессі вперше відкрив свій кампус у Мемфісі, присвятивши його виключно навчанню та дослідженням у галузі медичної науки. Насіннєві програми в медицині, стоматології та фармації швидко процвітали, і протягом кількох коротких років були розпочаті нові програми в медичних професіях, випускниках медичних наук та сестринському справі. Кожна з цих програм переросла у власний коледж.

У 1963 році Вища школа медицини UT в Ноксвіллі, що базується в Медичному центрі UT, стала частиною Наукового центру охорони здоров'я UT. У 1974 році медичний коледж UT в Чаттанузі, що базується в Erlanger Health System, приєднався до системи UTHSC.

Розташування

  • Knoxville

    Knoxville, США

    Запитання