University of Technology

University of Technology

University of Technology

Введення

Технологічний University of Technology є молодим, що перебуває у стадії зростання. Він розташований у Московській області, місто Корольов - колиска російської космонавтики та найбільше наукове місто Росії. Університет успішно здійснює навчальну та дослідницьку діяльність з 1998 року та керується останніми досягненнями у цій галузі.

За дуже короткий проміжок часу University of Technology досяг значних успіхів, піднявшись через лави недержавного навчального закладу до державного університету. Збалансована освітня, науково-дослідна, міжнародна та позашкільна діяльність дозволила University of Technology включитись до ТОП-100 найкращих вищих навчальних закладів Росії у 2018 та 2019 роках (рейтинг RAEX).

130840_DSC_1033.jpg

фото люб’язно надано University of Technology

Технологічний University of Technology - один з найбільших державних університетів Московської області. Університетський містечко складається з 6 навчальних корпусів та 2 гуртожитків - все в декількох хвилинах ходьби.

Технологічний University of Technology пропонує дослідження в:

  • Інститути: Інститут інженерії та цифрових технологій , Інститут управління проектами та інженерний бізнес, Інститут міжнародної освіти , Інститут додаткової освіти ;
  • Коледжі: Коледж інженерно-технічного коледжу , Технологічний та дизайн-коледж
  • Дитячий технопарк "Квантріум"

Вищий навчальний заклад має 26 кафедр, 14 з них створені на провідних підприємствах області та спрямовані на практичну орієнтацію студентів. Університет пропонує 50 спеціальностей для отримання ступеня бакалавра, магістра та аспірантури. Університетській бібліотеці належить понад 1300 000 одиниць друкованих та електронних видань на будь-яку тему. Великі аудиторії, обладнані необхідними засобами, сприяють розвитку творчих навичок учнів.

У University of Technology навчається понад 6 000 студентів , у тому числі близько 600 іноземних студентів з 11 країн. Педагогічний колектив складається з 350 членів, 80% з них мають наукові ступені та звання.

У 2015 році на базі University of Technology створено регіональний науково-освітній кластер «Північний Схід». Кластер, розташований у північно-східній частині Московської області, сформував єдиний науково-освітній простір для задоволення потреб підприємств високих технологій у кваліфікованих кадрах.

Університет також є членом трьох кластерів: Федерального міжрегіонального кластеру «Композити без кордонів», створеного на територіях Московської області, Республіки Татарстан та Саратовської області; Московський обласний електротехнічний кластер "Електротехніка XXI" та Інноваційний територіальний кластер ядерно-фізичних та нанотехнологій (Дубна).

У тісній співпраці з підприємствами реального сектору було створено Інженерний центр "Високотемпературні композити" із сучасними лабораторіями, оснащеними новітніми високоточними установками, у партнерстві з ВАТ "Композит" при University of Technology . Студенти, аспіранти та провідні спеціалісти ВАТ "Композит" досліджують та розробляють нові високотехнологічні матеріали в Центрі для подальшого їх застосування в ракетній науці.

130835_DSC_5676JPG.jpg

фото люб’язно надано University of Technology

В університеті створені невеликі інноваційні підприємства, відділ розвитку молодіжної науки, студентське наукове товариство та бюро студентського дизайну.

З кожним роком University of Technology стає платформою для різних наукових заходів, включаючи міжнародні та регіональні конференції.

У University of Technology є 3 академічні періодичні видання. 2 з них включені до списку наукових питань, затвердженого Державною комісією з наукових ступенів.

Технологічний University of Technology бере активну участь у соціально-економічному розвитку Московської області. Студенти вищого навчального закладу є постійними учасниками різних екологічних форумів, волонтерського руху, спортивних та культурних заходів як міста, так і області.

Інтернаціоналізація освіти є невід'ємною частиною міжнародної діяльності University of Technology . На даний момент понад 45 міжнародних угод підписано з іноземними університетами по всьому світу. Технологічний University of Technology є активним учасником програми мобільності ERASMUS. Академічна мобільність реалізується також у рамках двосторонніх угод із закордонними університетами.

Технологічний University of Technology зареєстрований у базі даних ANABIN, міжнародної системи визнання вищих навчальних закладів, яка має статус "H". Цей статус дозволяє випускникам університету нострифікувати свої дипломи в ЄС та подавати заявки на європейські дослідницькі та освітні гранти.

На основі щорічного моніторингу вищих навчальних закладів, проведеного Міністерством науки та вищої освіти Російської Федерації, University of Technology був визнаний ефективним вищим навчальним закладом за всіма показниками.

Плани короткого діапазону University of Technology спрямовані на розширення технічних спеціальностей, поглиблення наукової співпраці з підприємствами космічної галузі та розширення співпраці в освітніх та наукових сферах із зарубіжними партнерами.

Розташування

  • Korolyov

    141070 Московская область, г. Королев, ул. Гагарина, 42, , Korolyov

Запитання