University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

University of SS. Cyril and Methodius in Trnava

Введення

Про нас

Університет пропонує можливість навчатись за цими програмами: німецька мова, російська мова, мова та література S lovak, програма підготовки вчителів, історія, англійська мова, етнологія, психологія, біологія, захист навколишнього середовища, біотехнологія, прикладна інформатика, прикладна програма Хімія, філософія, радіологія, комунікація зі ЗМІ, маркетингова комунікація, державна політика, управління державними послугами, політологія, державне управління, європейські студії та багато інших.

123175_20191021qz84XIZIOFGv2XBz_caoMy_large.jpg

Що ми можемо запропонувати?

  • Існує понад 130 акредитованих програм денної та заочної форми навчання
  • В університеті СС. Кирила та Мефодія - під егідою факультету мистецтв - є можливість пройти інтенсивний курс словацької мови для іноземців, що дасть змогу іноземному абітурієнту вивчити обрану навчальну програму словацькою мовою.
  • Можливість вивчення привабливих навчальних програм англійською мовою або навчальних курсів, унікальних у Словаччині
  • Широкий спектр культурних та спортивних заходів: ансамбль співу та танцю Trnafčan, університетський хор UniTTy, The-a (r) t-re, аматорський волонтерський театр HIT UCM Trnava та багато інших можливостей.
  • Привабливе околиці Трнави - прекрасне місто, повне студентів, де проходять безліч заходів, концертів, театральних вистав, а також футбольних матчів, що пропонує багато можливостей для проведення вільного часу.
  • І особливо - від Трнави близький скрізь - до Братислави, Моравії та Богемії, до Австрії, до Угорщини та в межах мобільності Еразма по всьому Євросоюзу та за його межами.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

UCM надзвичайно успішний у ICM ERASMUS

За результатами оцінювання заявок на програму мобільності для країн-партнерів (країн, які не є членами ЄС) у 2019 році, Міжнародної кредитної мобільності (МКМ), наш університет є частиною трьох найуспішніших університетів цього проекту в Словаччині .

Такі країни, як Алжир, Гонконг, Казахстан, Косово, Малайзія, Мексика, Російська Федерація, Танзанія, Іран, Ірак, Індонезія, зараз є нашими партнерами по проекту.

Програма ICM Erasmus дозволяє студентам та викладачам співпрацювати та обмінюватися з університетами країн-партнерів Еразму, ряду країн, які не беруть участь у стандартній програмі Erasmus.

Загалом, європейські вищі навчальні заклади можуть співпрацювати з партнерськими установами за межами Європейського Союзу через міжнародну індивідуальну мобільність, спільні навчальні програми та спільні проекти, включаючи проекти з нарощування потенціалу та підвищення кваліфікації персоналу в країнах, що розвиваються.

В програмі можуть брати участь вищі навчальні заклади країн-програм та країн-партнерів, а також магістри та докторанти.

Розташування

  • Trnava

    The University of Ss. Cyril and Methodius Námestie J. Herdu 2 Trnava, 917 01, Slovak Republic, , Trnava

Запитання