Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

University of Southern California USC Sol Price School of Public Policy

Введення

Шкільна школа публічної політики USC Sol Price послідовно займає місце серед 10 кращих випускників шкіл країни згідно з даними News and World Report США та бере участь у вирішенні деяких найважливіших питань, які стоять перед нашим світом сьогодні. Завдяки міждисциплінарному та міжгалузевому підходу до вирішення проблем громадськості, викладачі Price School, студенти та випускники працюють над покращенням якості життя людей та їхніх громад, як у США, так і за кордоном.

Про Місію

Студенти USC Price мають на меті досягти сміливих уявлень. Як глибоко зайняті громадяни світу, вони задають складні запитання, кидають виклик давнім відповідям і сприймають кожну перешкоду як нову можливість. Більш за все, вони є лідерами у своїх галузях, які використовують цінові ступені, щоб змінити значення.

Факультет цін відомий своєю експертизою, глибинним внеском у свої сфери, взаємодією з керівниками політики на місцевому, державному, національному та міжнародному рівнях, а також діючими знаннями, отриманими в результаті їх роботи. Ми пишаємось тим, що професорсько-викладацький склад має широкий та різноманітний науковий досвід - включаючи економіку, міжнародні відносини, організаційну поведінку, філософію, політологію, психологію, соціологію, соціальну етику та інше - які сприяють підвищенню їх наукових знань у основних навчальних областях Прайс-школи.

Розташування

  • Los Angeles

    Childs Way,650, 90089, Los Angeles

    Запитання