University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

University of Southern California USC Division of Biokinesiology and Physical Therapy

Введення

Відділ біокінезіології та фізичної терапії USC прагне постійного навчання та інноваційних рішень для досягнення нашої місії: покращення здоров'я людей та якості життя. Відповідно, ми готуємо наступне покоління фізіотерапевтів для надання найвищого рівня допомоги суспільству. Ми лідери, що формують майбутнє охорони здоров’я.

Ми створили унікальну та впливову спільноту викладачів, студентів, співробітників, пацієнтів та інших партнерів, і постійно використовуємо наші поєднані сили в наукових дослідженнях, освіті та клінічній службі, щоб допомогти створити здорових людей та громади.

Зайнявши номер 1 в країні за версією US News & World Report з 2004 року, ми продовжуємо залишатися престижним центром передового досвіду - і ми продовжуємо процвітати, завдяки чому фізична терапія є однією з найбільш швидкозростаючих професій у галузі охорони здоров’я.

Наші програми дозволяють випускникам вибрати освітній шлях, який допоможе їм досягти своїх цілей і стати лідерами в цій галузі. Більшість наших студентів навчаються у нашому новаторському, трирічному докторі фізичної терапії (DPT), який надається як у гібридному, так і в житловому форматах. Ми також пропонуємо одну з найкращих програм в біокінезіології - вивчення біологічних основ руху, магістра і доктора філософії.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Los Angeles

    Alcazar Street,1540, 90033, Los Angeles

    Програми

    Запитання