© Eva Dang
University of Southampton

University of Southampton

University of Southampton

Введення

Щорічно University of Southampton навчаються понад 6500 іноземних студентів з більш ніж 135 країн. Крім того, у нас є зв'язки з університетами та партнерами по всьому світу, що робить нас справді міжнародною установою.

Тут, в гуманітарних науках , ми зачаровані людьми, їх діяльністю та досягненнями протягом століть, від доісторики до сучасності. Ми добре відомі у сфері наукових досліджень та освіти, які знаходяться на міжнародному рівні, і в різних галузях, серед яких більшість із них увійшли до першої десятки у британських університетах .

Пізнання того, що робить людину галочкою, важливіше, ніж будь-коли у ці бурхливі часи. Вивчення ступеня в одній з наших дисциплін дає людям нове розуміння людства та спонукає до виду інтелектуальної життєвої сили та творчої енергії, що виникає з глибокої пристрасті до навчання та викладання.

Наш світовий класний академічний персонал надає нашим магістрам та аспірантам найвищий рівень навчання та підтримки, їх досвід завжди залежить безпосередньо від їх особистих досліджень.

Крім того, працюючи в межах власних полів, наші вчені працюють разом по всіх дисциплінах для подальших знань. Це означає, що такі питання, як провокація свідомості, такі як рабство, можна розглядати з кількох точок зору, щоб дати студентам повну картину складних питань.

Наші інноваційні дослідницькі центри об'єднують дослідників, щоб зосередити увагу на таких широких тем, як світов XVIII століття та Середньовіччя та Ренесансу. Також у нас є унікальний Інститут Парків для єврейських / неєврейських відносин та бібліотека Паркс, одна з найбільших колекцій єврейських архівів у Європі.

Наші передові дослідження свідчать про наше вчення, яке щорічно визначається як "другий-ніхто" у щорічному національному дослідженні студентів. Протягом гуманітарних досліджень наші академічні співробітники є дружніми та доступними; завжди готові допомогти та підтримати своїх учнів до успіху.

Аспірантура для вас

У рейтингу 1% університетів у світі (рейтинги QS World University Rankings 2018), з 200 навчальних курсів та понад 90 науково-дослідних курсів, Саутгемптон має відомих світових науковців та організацій, які допоможуть вам стати кращими у своїй галузі. .

Вибір навчання в Саутгемптоні означає стати частиною яскравої, аспірантської спільноти.

Займіть своє місце у найсучасніших, серед деяких найбільш талановитих студентів та вчених у світі.

Саутгемптон - це найбільше місто в церемоніальному повіті Гемпшира на південному узбережжі Англії.

Ми знаходимося в 75 милях від Лондона; 31 кілометр від Портсмута і в 20 милях від Вінчестера. Ми знаходимося лише за декілька хвилин від Національного парку Нью-Форест, який становить 219 квадратних миль від красивих парків та лісів. Значна частина південно-західного Гемпшира - чудова сільська місцевість, яка простягається на південний схід Уілтшира і на схід від Дорсету. Ми також дуже близькі до Стоунхенджа, одного з чудес світу та найвідомішого доісторичного пам'ятника в Європі.

Саутгемптон має населення приблизно 220 000 чоловік і є однією з найбільш зелених і приємних районів Великої Британії. Саутгемптон має свій аеропорт і швидкі рейкові рейси до Лондона та решти Великої Британії. Будучи розташованим на південному узбережжі, ми є будинком карнавалу Великобританії та маємо найбільші круїзні судна в світі, які регулярно відвідують нас.

Саутгемптон також є домом Саутгемптонського футбольного клубу, який змагається в Прем'єр-лізі та The Ageas Bowl, будинок крикетного клубу округу Хемпшир.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Southampton

    University of Southampton University Road, SO17 1BJ, Southampton

Запитання