University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

University Of South Florida Tampa

Введення

Ласкаво просимо до Університету Південної Флориди, видатного державного дослідницького університету! Розташований у самому центрі затоки Тампа, Університет Південної Флориди має на меті розширення можливостей студентів максимізувати свій потенціал для успіху протягом усього життя.

USF розташований у жвавому та різноманітному регіоні затоки Тампа, з кампусами в Тампах, Санкт-Петербурзі та Сарасоті-Манаті. Разом ці кампуси обслуговують понад 50 000 студентів і пропонують ступінь бакалавра, аспіранта, спеціаліста та доктора наук.

У наших 14 коледжах студенти вибирають з понад 180 спеціальностей та концентрацій, від бізнесу та техніки до мистецтв та охорони здоров’я США. Ми прагнемо розширити можливості наших студентів для процвітання і були визнані на національному рівні за подолання розриву в досягненнях незалежно від раси, походження або соціально-економічного статусу.

За останні п’ять років USF був найшвидшим університетом в країні, державним чи приватним, у списку найкращих університетів США News and World Report. USF є 46-м найкращим державним університетом Америки.

Наші випускні програми продовжують входити в число найкращих, згідно з американськими новинами та світовим звітом, вісім програм займають 50 найкращих місцев у 2018 році.

Глобальні глобальні дослідження мають важливе значення для місії USF як єдиного столичного видатного дослідницького університету, призначеного Радою керуючих штату Флорида. У 2018 році USF досяг 25 найкращих державних університетів за витратами на дослідження - і 42-го в країні загалом серед державних та приватних університетів. Загальний обсяг витрат на дослідження в 2017-2018 рр. Склав 592 млн. Дол. США, США перебуває в авангарді передових досліджень медицини, науки, техніки, мистецтва тощо.

USF, заснована в 1956 році, є лідером серед молодих університетів. Наш Інкубатор технологій в університеті створив понад 230 робочих місць на місцях, і наш Центр підприємництва входить до 15-ти найкращих на національному рівні. Ми також є лідерами на міжнародному рівні, і в 2018 році вже другий рік поспіль були продюсером номер один у країні.

Наш перспективний, підприємницький дух допоміг нам виростити виняткове середовище для наших студентів. У 2018 році USF отримав нагороду Active Minds Healthy Campus, вручену на знак успіху у визначенні пріоритетів та зміцненні здоров’я та добробуту наших студентів. А зараз додому до розділу «Phi Beta Kappa» - найпрестижнішої національної почесної організації в країні - USF готовий допомогти цим студентам розкрити свій найбільший потенціал.

Наша віра в те, що кожен студент досягне успіху, якщо матиме можливість, повідомляє про все, що ми робимо тут, в USF. Ми запрошуємо Вас дізнатись більше про наш університет - особисто та в Інтернеті - та дізнатися, як Ви можете процвітати в USF.

Розташування

  • Tampa

    East Fowler Avenue,4202, 33620, Tampa

    Запитання