Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

University of South Florida St. Petersburg - College of Arts & Sciences

Введення

Коледж мистецтв & наук є найбільшим в коледжі USF Санкт-Петербурга, пропонуючи широкий спектр навчальних програм. Коледж має спадщина надання програм передового досвіду в особистісно-орієнтованому атмосфері. Світовий клас дослідження та мистецькі заходи проводяться в одному з найкрасивіших столичних містечок в США Витратьте деякий час, щоб вивчити наші пропозиції, де "світ визнає свою ступінь і ваші викладачі будуть знати ваше ім'я."

Коледж мистецтв і наук Місії

Для того, щоб втілити принципи і діяльність науково-дослідного інтенсивного гуманітарного коледжу, де наші випускники будуть добре навченим в рамках своїх дисциплін, і, таким чином, підготовлені для випускників професійних навчальних закладів. Наші студенти будуть мати критично важливі навички, широкий кругозір і громадянської свідомості, які зроблять їх займатися і повноцінними громадянами. Коротше кажучи, наші студенти будуть визнані в якості цивільних вчених.

Розділ Цілі / Стратегії

  1. Зробити значні і значний внесок в триваючі діалоги в наших академічних областях; 2. Чекайте наших студентів і аспірантів взяти участь у наукових дослідженнях - там, де це можливо, у співпраці з викладачами; 3. Вирощують енергійне гуманітарне культуру, залучаючи талановитих і різноманітних викладачів і студентів, підтримку невеликих розмірів класу, і наставництво тих студентів, у нас є; 4. Заохочення вільних дискусій, стимулювати критичне мислення, вимагаємо, щоб наші студенти пишуть, і, коли це можливо, працювати в різних дисциплінах; 5. Ініціювати і розширювати програми спеціалізації та розвивати формальні наукові зв'язки з іншими програмами магістратури в рамках Університету Південної Флориди системи; 6. Уявіть, як частина мозаїки досвіду навчання в USFSP, громадянської активності, навчання послуг і практичного навчання на класи, коли це необхідно.

Ласкаво просимо Діна Biafora в

Ласкаво просимо і дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої аспірантам пропозицій в Університеті Південної Флориди в Санкт-Петербурзі (USFSP).

Як динамічного науково-активна установа, USFSP коледж мистецтв і наук пропонує світового класу вчених і персоналізований досвід реального світу в культурно живий, міський, набережній спільноти. Наш студент тіла різноманітні; що відображає демографію регіону, держави і нації.

Наш шановний факультет визнаний на місцевому, національному та у всьому світі за їх передового досвіду в галузі досліджень і науки. Наші гнучкі програми призначені для задоволення потреб студентів-від ступеня повністю онлайн в цифрової журналістики та медіа досліджень на практичні дослідження зосереджені програми психології випускник.

Я закликаю вас звернутися до Вищої Програмний директор програми інтерес, щоб дізнатися більше.

Наша історія в USFSP продовжує бути записані, і ми раді запросити Вас стати частиною нашого майбутнього. Приєднуйтесь до нас в розвідці, який є випускником освіти і наукових досліджень в Університеті Південної Флориди в Санкт-Петербурзі.

Розташування

  • Saint Petersburg

    USF St. Petersburg 140 7th Avenue South, 33701, Saint Petersburg

    Запитання