University Of South Dakota

University Of South Dakota

University Of South Dakota

Введення

Як найісторичніший університет штату, ми маємо коріння в традиціях. Але ми також дивимося в майбутнє, надаючи вам нові навички та гнучкі методи навчання, необхідні для орієнтації у все більш складному світі.

Прекрасний кампус США площею 274 акра розташований уздовж обривів над річкою Міссурі на південному сході Південної Дакоти. Від історичної краси Олд Мейн до передових технологій, розміщених у Лі Медицина та Наука, ви відчуєте поєднання традиційного та сучасного в University Of South Dakota . З моменту свого заснування в 1862 році USD називає маленьке безпечне місто Вермільйон домом. Оскільки обидва зростають у розмірі та чисельності, кампус та місто продовжують насолоджуватися взаємовигідними відносинами, які сприяють розвитку інновацій та створюють захоплюючі можливості як для студентів, так і для мешканців.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Vermillion

    E Clark St,414, 57069, Vermillion

Запитання