University of Skövde

University of Skövde

University of Skövde

Введення

Ми є сучасним і гостинним університетом з першокласною освітою та міжнародно конкурентоспроможними дослідженнями, місцем, де ми прагнемо досягти найбільших досягнень.

З моменту заснування в 1977 році ми прагнемо досконалості. Кожне рішення, кожне досягнення є результатом зосередженості на створенні чудових і добре відомих освітніх і дослідницьких спеціалізацій, які змінюють реальність.

University of Skövde","author_url":"","source":""}" alt="184785__HOR9629-2.jpg" />

184785__HOR9629-2.jpg

Освіта

Ми є сучасним і гостинним університетом з першокласною освітою та міжнародно конкурентоспроможними дослідженнями, місцем, де ми прагнемо досягти найбільших досягнень. University of Skövde пропонує широкий спектр аспірантури та міжнародних магістерських програм, які викладаються англійською мовою, а також три програми бакалавра.

Дослідження змін

Дослідники з University of Skövde хочуть зробити свій внесок у внесення змін. Ось чому наші дослідницькі зусилля здійснюються в тісній співпраці з нашою спільнотою. Крім того, дослідження має чіткий зв’язок з навчанням в університеті.

Наша мета полягає в тому, щоб дослідження університету мали вплив на місцеве, національне та міжнародне. Частка досліджень, які отримують зовнішнє фінансування, становить 66% (2019), а нашими основними вкладниками є KK-stiftelsen (The Knowledge Foundation), ЄС, регіон Вестра Ґеталанд і приватні компанії.

University of Skövde має п'ять напрямків досліджень. Три з них - це системна біологія, інформатика та віртуальна інженерія. Ці три створюють основу для INFINIT. Спільна тема університету «Цифровізація для сталого розвитку» завжди має бути максимально інтегрована в усі дослідницькі проекти та середовища.

Прийом

Вимоги до бакалавра

Загальні вимоги до вступу

Щоб відповідати загальним вимогам вступу на бакалаврат, ви повинні:

  • успішно завершили старшу середню (старшу) освіту (після 16 років) і
  • мати можливість продемонструвати рівень володіння англійською мовою. Вимога для вступу на бакалаврат у Швеції полягає в тому, щоб ви вивчили еквівалент курсу шведської старшої середньої англійської мови 6. Для отримання додаткової інформації див. Вимоги до англійської мови.
  • Для учнів, які отримали підсумкові шкільні оцінки після 31 грудня 2009 року, існує додаткова вимога з математики. Студент повинен успішно закінчити курси з математики, що відповідають шведським курсам математики 1a, 1b або 1c.

Вимоги до магістра

Загальні вимоги до вступу

Щоб відповідати загальним вимогам для вступу на ступінь магістра (другий цикл або аспірантуру), ви повинні мати ступінь бакалавра (еквівалент шведського kandidatexamen) міжнародно визнаного університету.

Що таке кандидатський екзамен?

Шведський kandidatexamen - це ступінь, отриманий після закінчення навчання на рівні бакалавра. Кандидати з іноземною кваліфікацією повинні мати еквівалент шведського ступеня бакалавра (kandidatexamen), щоб мати право на навчання на рівні магістра (другий цикл).

Вимоги до англійської мови

Рівень бакалавра

Для курсів і програм на рівні бакалавра загальні вимоги до вступу для вивчення англійської мови еквівалентні шведському курсу англійської мови 6 старшої середньої школи.

Магістерський рівень

Для більшості магістерських курсів і програм ця вимога також є еквівалентом курсу шведської старшої середньої англійської мови 6.

Стипендії та фінансування

Існує низка стипендій для кваліфікованих студентів, які будуть відвідувати міжнародну магістерську програму в університеті та які зобов’язані сплачувати плату за навчання.

1. Магістерські стипендії університету Скевде

Університет Скевде надає деякі стипендії, що фінансуються Шведською радою з вищої освіти (UHR) для студентів, які повинні платити за навчання на магістерській програмі нашого університету. Перевірте наші міжнародні програми.

Стипендії частково звільняються від плати за навчання (50% від вартості навчання). Більше інформації про магістерські стипендії університету Скевде та посилання на заявку.

2. Інші види стипендій, грантів і кредитів для іноземних студентів

1. Стипендії, які пропонує Шведський інститут (SISGP)

Шведський інститут (SI) пропонує ряд стипендій для студентів магістратури, які приїжджають на навчання до Швеції. Стипендії SISS покривають як витрати на проживання, так і плату за навчання. Щоб дізнатися більше про стипендії SI, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо зі Шведським інститутом.

Стипендії Шведського інституту для глобальних професіоналів (SISGP)

2. Позики на магістерські програми Erasmus+

Позики на магістерські програми Erasmus+ — це гарантовані ЄС позики з вигідними умовами повернення. Вони розроблені, щоб допомогти майбутнім студентам з певних країн програми Erasmus+ фінансувати навчання на магістратурі в іншій країні програми Erasmus+. Схема розроблена, щоб надати аспірантам фінансову підтримку для навчання в магістратурі за кордоном.

3. Стипендії для студентів по обміну з ЄС, ЄЕЗ та Швейцарії

Якщо ви студент за обміном, будь ласка, зв’яжіться зі своїм рідним університетом, щоб дізнатися, які стипендії вони надають.

Університет Скевде є частиною програми Erasmus+, а це означає, що якщо Університет Скевде має двосторонню угоду Erasmus+ з вашим рідним навчальним закладом, ви можете навчатися тут за грантом Erasmus+.

Ми заохочуємо вас скористатися цим варіантом, оскільки стипендії Erasmus+ часто дуже щедрі.

4. Інші стипендії

Веб-сайт Study in Sweden пропонує інформацію про стипендії, які пропонують різні організації та фонди по всьому світу.

3. Стипендії для студентів бакалаврату

На жаль, в Університеті Скевде немає стипендій або часткового звільнення від плати за навчання для студентів бакалаврату, які повинні платити за навчання. Будь ласка, перевірте можливості отримання стипендій у вашій країні або стипендії, які пропонують різні організації по всьому світу (перевірте 2.4 вище).

4. Стипендії та гранти для студентів, які зараз навчаються в Університеті Шевде

1. Стажування Erasmus+

Erasmus+ підтримує стажування (стажування, стажування тощо) за кордоном для студентів, які зараз зареєстровані в Університеті Шевде на рівнях бакалавра та магістра, а також для докторантів. Ці можливості також відкриті для нещодавніх випускників.

2. Інші стипендії

Є кілька стипендій і конкурсів дипломних робіт, на які студенти можуть подати заявку або взяти в них участь. Деякі з них обмежені для студентів Університету Шевде, а інші відкриті для інших абітурієнтів. Про стипендії, призначені лише для університету Скевде, буде оголошено на Студентському порталі.

Розташування

  • Norrmalm

    Högskolevägen,1, 541 28, Norrmalm

Запитання