Keystone logo
University of Science and Technology of Hanoi (USTH) Магістр наук з аеронавтики - управління операціями міжнародного повітряного транспорту (IATOM)
University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

Магістр наук з аеронавтики - управління операціями міжнародного повітряного транспорту (IATOM)

Hanoi, Вієтнам

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 4 000 / per year

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

L'École Nationale de l'Aviation Civile (ENAC) (Французький університет цивільної авіації) -найбільший авіаційний університет у Європі та єдиний авіаційно-орієнтований університет у Франції, що пропонує широку та повну панель програм, спрямованих на аеронавтику, та продовження та програми професійної освіти, що обслуговують авіаційний світ, і особливо сектор авіатранспорту.

ENAC у партнерстві з USTH відкрив першого магістра наук з управління міжнародними експлуатаціями повітряного транспорту (IATOM) у В'єтнамі та у Південно -Східній Азії. IATOM-це дворічна ступінь, акредитована Міністерством освіти Франції для тих студентів, які мають ступінь бакалавра з відповідного предмета. Курси викладаються повністю англійською мовою, щоб вставити студентів у міжнародне навчальне середовище. Студенти навчатимуться 1 семестр у кампусі USTH, а наступні 2 семестри - у кампусі ENAC у Тулузі, Франція. В останньому семестрі студенти пройдуть стажування у В’єтнамі чи будь -якій азіатській/європейській країні.

Прийом

Стипендії та фінансування

Результат програми

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр теоретичної фізики та астрофізики
    • Vilnius, Литва
  • Магістр астрофізики та космології
    • Bologna, Італія
  • Магістр космічного підприємництва
    • Rome, Італія