Keystone logo
University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

University of Science and Technology of Hanoi (USTH)

Введення

Університет науки і технологій Ханоя (USTH, також відомий як В'єтнам - Французький університет) - державний університет, створений у 2009 році відповідно до Міжурядової угоди між В'єтнамом та Францією з амбіцією стати одним з найкращих науково -орієнтованих університетів у міжнародний стандарт у В'єтнамі.

USTH знаходиться під керівництвом В'єтнамської академії наук і технологій (VAST), провідного наукового інституту країни; також, за підтримки Консорціуму більш ніж 40 провідних французьких університетів та науково -дослідних інститутів у навчанні та наукових дослідженнях. USTH пишається тим, що є символом співробітництва В'єтнаму та Франції у сфері освіти та досліджень.

Наша освіта

USTH є провідним університетом в Азії після Болонського процесу отримання диплома, який широко застосовується у більш ніж 45 країнах Європи. Відповідно, тривалість навчання за програмами бакалавра, магістра та докторантури становить 3, 2 та 3 роки відповідно.

Болонський процес застосовується майже у всіх університетах 45 країн Європи


Навчальні програми бакалаврату USTH були визнані та акредитовані Вищою радою з оцінки досліджень та вищої освіти у Франції ( HCERES ) - найпрестижнішою організацією з акредитації якості освіти у Франції та Європі. Крім того, університет співпрацює з престижними університетами та науково-дослідними інститутами Франції для спільного присудження ступенів магістра.

USTH забезпечує міжнародне високоякісне навчальне середовище, основною мовою якого є англійська, та команда відданих та досвідчених лекторів у навчанні та дослідженні у В’єтнамі та у світі. Університет має на меті всебічне навчання студентів шляхом широкої науково -дослідницької діяльності, заохочення автономії, критичного творчого мислення; також створення середовища для розвитку та розвитку пристрасті до науки. Студенти засвоюють теоретичні та практичні знання на практичних заняттях у сучасних лабораторіях, можливостях участі у науково -дослідних проектах з викладачами, екскурсіях на підприємствах та мануфактурах тощо.

Унікальною особливістю навчальної програми USTH є те, що студенти знайомляться та отримують підтримку для пошуку стажування протягом 3-6 місяців за кордоном. В середньому 70% студентів USTH мали можливість проходити стажування в університетах та науково -дослідних інститутах Франції та багатьох інших країн з передовою наукою та технологіями в Європі та Азії, таких як Німеччина, Фінляндія, Італія, Японія, Південна Корея, Тайвань, тощо.

Наші дослідження

USTH має на меті стати дослідницьким університетом світового рівня з дослідницькими проектами, які мають довгострокові академічні цінності, високу придатність до соціально-економічного розвитку. Нині основними науковими напрямами університету є штучний інтелект, наука про дані та машинне навчання; прикладні біотехнології в розумному сільському господарстві; охорона здоров'я, сучасні матеріали; перероблена енергія; дистанційне зондування; навколишнє середовище; боротьба зі зміною клімату та сталий розвиток.

За сильної підтримки керівного органу, VAST, Посольства Франції у В’єтнамі, Консорціуму з більш ніж 40 французьких університетів та науково -дослідних інститутів, Французького інституту досліджень розвитку (IRD) та за інвестицій уряду В’єтнаму, USTH побудував 6 міжнародних спільних лабораторій та багато талановитих молодих дослідницьких груп, в яких брали участь багато чудових та досвідчених вчених університетів, дослідницьких організацій В’єтнаму, Франції та багатьох інших країн.

До грудня 2019 року USTH мала 251 наукову публікацію в престижних міжнародних журналах у списку SCI, SCI-E. В середньому: 1 стаття у списку SCI & SCI-E / 1 лектор / 1 рік. Протягом трьох років поспіль, з 2017 по 2019 рік, USTH був у Топ-10 індексів природи університетів та науково-дослідних інститутів з високоякісними міжнародними публікаціями у В’єтнамі.

Місія та бачення

Місія

Місія USTH полягає у підготовці високоякісних людських ресурсів у галузі науки та техніки з метою розвитку досліджень, сприяння передачі технологій та задоволення потреб соціально-економічного розвитку В’єтнаму. У той же час, USTH постійно прагне до навчання та досліджень для досягнення мети стати чудовим дослідницьким університетом у В’єтнамі та в регіоні.

Бачення

 • Ставши відмінним університетом, залучаючи в’єтнамських та іноземних студентів до програм підвищення кваліфікації, задовольняючи потреби суспільного розвитку, тісно поєднуючись із науково -дослідницькою діяльністю; створення найбільш ідеального академічного середовища для молодого покоління, яке любить науку; створити сприятливі умови для всебічного розвитку студентів, досягаючи тим самим багатьох успіхів у своїй подальшій кар’єрі.
 • Будучи чинником сприяння розвитку В'єтнаму освіти, науки та техніки, зміцнити та поглибити зв'язки з французькими партнерами; також позитивно впливає на науково-дослідну діяльність країни та прагне стати університетом міжнародного рівня.

Особливості кампусу

Поточні засоби

В даний час кампус університету розташований у будівлі A21 в межах кампусу VAST, 18 Hoang Quoc Viet street, Cau Giay, Ha Noi, загальною площею 8100 м2. Нині університет має 35 аудиторій площею 2550м2, 06 міжнародних об’єднаних лабораторій площею 1425м2, 20 лабораторій площею 1120м2, бібліотеку площею 200м2 з тис. книг і журналів. Крім того, для викладання та дослідження університет використовує сучасні науково-дослідні лабораторії профільних інститутів VAST.

Новий кампус в Хоа-Лаку

10 листопада 2011 року уряд провів переговори та підписав кредитну угоду на будівництво університету загальною вартістю 190 мільйонів доларів США з Азіатським банком розвитку (ADB), включаючи проект будівництва університету на 65 га землі в Хоа Лак Хай. -Техпарк.

У жовтні 2018 року Прем’єр-міністр ухвалив рішення № 1434 / QD-TTg, яким затвердив коригування політики будівництва USTH в Парку високих технологій Hoa Lac за кредитами АБР, продовживши термін реалізації проекту на 5 років.

Новий кампус USTH в Hoa Lac Hi-Tech Park включає аудиторії та лабораторії міжнародних стандартів, які обслуговують навчальну та науково-дослідницьку діяльність викладачів, дослідників та студентів. Водночас очікується, що в майбутньому він стане одним із престижних центрів навчання, досліджень та передачі технологій у В’єтнамі. Очікується, що проект буде завершено до 2023 року.

  Стипендії та фінансування

  СумаКінець терміну надання заяв
  USTH'S SCHOLARSHIP 20211,700 USDSeptember 30, 2022

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Hanoi

   18 Hoang Quoc Viet, Cau Giay, , Hanoi

   Запитання