University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

University of Saskatchewan

Введення

У центрі Саскатуна, на території 6-го Договору і на батьківщині метисів, знаходиться University of Saskatchewan (USask).

USask є одним з кращих наукомістких, медичних докторських університетів в Канаді, і є домом для провідних світових досліджень в областях глобального значення, таких як безпека води та продовольства. Дослідження та відкриття доповнюються нашими видатними об'єктами, включаючи синхротрони канадського джерела світла, VIDO-InterVac, Глобального інституту продовольчої безпеки, Глобального інституту з питань водної безпеки та Центру ядерних інновацій Сільвії Федорук.

Керуючись нашим Університетським планом: Університет Світових потреб, ми співпрацюємо з усіма дисциплінами і з нашими спільнотами, щоб знайти творчі рішення найгостріших глобальних проблем. Наші випускники, визнані своєю сильною трудовою етикою, винахідливим характером і рішучістю, ведуть зміни в країні і в усьому світі.

Простір на нашому головному кампусі в Саскатуні підтримують міждисциплінарний фокус нашого дослідження і роботи, включаючи Студентський центр Червоного ведмедя Гордона Оуцеса, місце міжкультурного зібрання, яке допомагає інтегрувати культуру корінних народів на території кампусу, і Будинок медичних наук, який включає вісім галузей медицини в практичному, практичному навчальному середовищі.

Університетські студенти приїжджають з усього світу і можуть стати частиною родини USask у громадах на території Саскачевану, де ми пропонуємо широкий спектр програм, починаючи з вступних класів, а також повного ступеня в деяких дисциплінах.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Saskatoon

    University of Saskatchewan, S7N, Saskatoon

Запитання