© Eli Haney, Northwest University photographer
University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

University of San Diego - Shiley-Marcos School of Engineering

Введення

Інженерна школа Шилі-Маркоса з університету Сан-Дієго робить більше, ніж розробляє інженерів світового класу та інформатиків за національно визнаною програмою. Ми допомагаємо цим яскравим розумам перетворитися на виробників шангемів з глобальною перспективою, соціальною обізнаністю та лідерськими навичками, щоб змінити світ. Ми обслуговуємо студентів, які, будучи дітьми, мали на меті побудувати щось більш складне, ніж малюнок на коробці Lego. Тут ті, хто кидає виклик конвенції, можуть стати успішними професіоналами, які залишають позитивний слід у своєму світі.

Інженерна програма Університету Сан-Дієго була заснована в 1987 році, а нещодавно створена як школа в 2013 році Дарлін Маркос Шилі, чиє надзвичайне бачення та натхнення звучить у наших коридорах, наших громадах та наших серцях. Протягом багатьох років інжиніринг у доларах США переріс у жваву програму, яка за рейтингом американських новин та світового звіту займає 13 місце в країні серед інженерних програм, що не надають докторантури. Сьогодні ми пропонуємо бакалаврські програми з інформатики, електротехніки, промислової та системної інженерії, інтегрованої інженерії та машинобудування, а також програми для прикладного штучного інтелекту, прикладної науки про дані та інженерії кібербезпеки. У школі є такий же приголомшливий та інноваційний будинок: Інженерний центр Беланіча, який став можливим завдяки щедрому донору, який вірить у місію та вплив школи.

За нашим зростанням стоїть багато сил: наша академічна репутація, акредитація, подвійний ступінь бакалавра / бакалавра, невеликий розмір класів та особиста увага - все це додає випускникам енергетики. Як додатковий розіграш, безумовно допомагає рейтинг університету Сан-Дієго як одного з найкрасивіших містечок в країні. Студенти та викладачі розмивають голови та освіжають почуття, прогулюючись будівлями в місіонерському стилі, просочуючись видом на затоку Мішн на вершині пагорба та дихаючи океанічним повітрям, відтінком запаху евкаліптових дерев та квітів бугенвілії. Це місце, яке підтримує як студентів, так і викладачів здоровими, розслабленими та дуже ситими.

Готові вивчити інженерну школу Шейлі-Маркоса в США?

Розташування

  • San Diego

    Alcala Park,5998, 92110, San Diego

    Запитання