University of San Diego Professional and Continuing Education

University of San Diego Professional and Continuing Education

University of San Diego Professional and Continuing Education

Введення

Відділ професійної та безперервної освіти (PCE) Університету Сан -Дієго пропонує надійне портфоліо курсів та програм, необхідних починаючим фахівцям, які розвиваються у відповідь на їх професійний розвиток у сферах бізнесу, освіти та охорони здоров’я.

PCE підтримує ключові партнерські відносини на місцевому, національному та міжнародному рівнях, щоб краще обслуговувати працюючих професіоналів, які прагнуть покращити або розвинути свою кар'єру, а також зі своїми роботодавцями, щоб допомогти їм досягти їх найвищої цінності та потенціалу. Завдяки викладачам Університету Сан -Дієго та експертам -практикам ми створюємо освітні можливості та програми, які необхідні студентам:

 • Покращуйте продуктивність за допомогою нових навичок та знань
 • Просувайтеся в кар’єрі та відкривайте двері для нових можливостей
 • Внесіть позитивні, значущі зміни в їх організації та спільноти

Місія Університету Сан-Дієго

Університет Сан-Дієго прагне розвивати академічні досягнення, розширювати ліберальні та професійні знання, створювати різноманітну та інклюзивну спільноту та готувати лідерів, присвячених етичній поведінці та співчутливому служінню. Відділ професійної та безперервної освіти поділяє цю місію через наукову роботу серед дорослих та професійних студентів.

Цінності

Відділ професійної та безперервної освіти - це спритна та інноваційна академічна організація, віддана партнерам з університету та громади таким чином, щоб обслуговувати працюючих фахівців та їхніх роботодавців. Тисячі студентів та роботодавців, які зараз повертаються та повертаються, довіряють PCE, щоб забезпечити чудові освітні можливості для їх особистого та професійного зростання.

Різноманітність у доларах США

Різноманітність, інклюзія та соціальна справедливість у доларах США

Будучи католицькою установою, Університет Сан-Дієго прагне представити різноманітність і красу Божого творіння як спосіб зрозуміти та працювати над усуненням несправедливості в нашому кампусі, в нашій місцевій громаді та в усьому світі. Університет прагне створити гостинну, інклюзивну та спільну спільноту і цінує студентів, викладачів та співробітників з різними колами та традиціями віри. Як університет, прихильний до академічної досконалості, ми прагнемо включити різноманітні перспективи як спосіб максимізації трансформаційного потенціалу навчання, викладання та стипендії.

Відмінності

 • Фонд Карнегі визнав організацією залучення громад
 • Член консорціуму містечка Changemaker Campus Ашоки
 • За рейтингом US News & World Report, Business Week та ін

Акредитація

USD акредитована Західною асоціацією шкіл та коледжів (WASC).

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • San Diego

  © University of San Diego, 2020 | Professional and Continuing Education 5998 Alcalá Park. San Diego, CA 92110, 92110, San Diego

  • San Diego

   San Diego, США

   Програми

   Запитання