University Of Rouen

University Of Rouen

University Of Rouen

Введення

Маючи понад 30 000 студентів та 40 дослідницьких підрозділів, University Of Rouen Нормандії ( URN ) відіграє провідну роль у навчанні та дослідженнях Нормандії. Ми беремо участь у регіональних викладацьких та дослідницьких кластерах та сприяємо міжрегіональній дослідницькій діяльності, розвиваючи всесвітньо відомі наукові партнерські стосунки. Тому ми беремо участь у численних міжнародних проектах у партнерстві з понад 40 країнами.

Будучи мультидисциплінарним навчальним закладом, University Of Rouen Нормандії особливо присвячений тому, щоб зробити вищу освіту доступною для всіх та сприяти місцевому економічному та соціальному розвитку.

У нас є 7 кампусів в Нормандії з загальною кількістю 12 факультетів, інститутів та шкіл.

Одним із ключових стратегічних виборів University Of Rouen Нормандії було надання міжнародних досягнень нашій навчальній та науковій діяльності. Ось чому наше Управління міжнародних відносин та співробітництва розпочало розробку та розробку плану інтернаціоналізації.

Дослідження, що сприяють розвитку знань, є одним із двох основних напрямків діяльності University Of Rouen Нормандії. Це поєднується з викладанням на курсах студентів та сприяє підвищенню престижу вищих навчальних закладів та наукових установ. Прекрасним прикладом є наше партнерство з університетською лікарнею Charles-Nicolle та наша прихильність Фонду Шарля-Nicolle, який дозволяє лікарням в Нормандії користуватися інноваційним обладнанням для досліджень охорони здоров'я.

Розташування

  • Mont-Saint-Aignan

    Mont-Saint-Aignan, Франція

    Запитання