© BIMM University
University of Roehampton London

University of Roehampton London

University of Roehampton London

Введення

Ласкаво просимо в Університет Роугемптона

Ми змінюємо життя, допомагаючи нашим студентам розвивати впевненість, знання та цінності, необхідні для успішного та повноцінного життя. Ми проводимо дослідження світового класу, які допомагають нам зрозуміти світ і змінити його на краще.

Наш кампус

У нас є прекрасний 54-акровий парк парку, історичні будівлі поряд із сучасними, передовими зручностями, включаючи абсолютно нову, найсучаснішу бібліотеку. Наш кампус допомагає нам забезпечити дружнє співтовариство для наших студентів та мирне середовище, в якому навчатися та жити.

Наш зелений кампус розташований у самому центрі південно-західного Лондона, недалеко від Путні та Хаммерсміта та в межах легкої досяжності від центрального Лондона. Навчаючись у нас, ви отримаєте найкраще з обох світів: почуття громади традиційного університетського містечка, з культурою та нічним життям одного з найбільших міст світу.

121447_121342_GroveHouse.jpg

Чому Роемптон?

Коли ви приєднаєтесь до Roehampton ...

 • вас вітатимуть у згуртованій громаді, а не безособовій установі
 • вас навчать академіки, які пристрасно ставляться до того, що вони викладають, і є експертами у своїх галузях
 • ви будете вчитися на прекрасному кампусі, який надихне вас
 • ви будете частиною 175-річної історії та традиції, до якої ви будете почувати себе гордими

Як ви навчаєтесь у нас ...

 • ви розвинете свої навички та станете впевненішими у тому, на що здатні
 • у вас буде шанс долучитися, знайти нові інтереси та розвинути свої здібності поза межами вашого академічного навчання
 • Ви можете визначити, як ми керуємо університетом, за допомогою наших студентських комітетів та керівних ролей
 • ваші погляди допоможуть вплинути на те, як ви навчаєтесь та на доступні вам послуги

Коли закінчиш ступінь Роугемптона ...

 • ви будете впевненішими у своїх силах та готові продовжувати кар’єру, яку хочете
 • ви будете високо працездатні, здатні адаптуватися до викликів, з якими ви можете зіткнутися, і зможете працювати з людьми з усіх галузей життя
 • ви приєднаєтесь до нашої зростаючої мережі випускників, які живуть і працюють у всьому світі, а це означає, що ви завжди будете частиною спільноти Роугемптона.


Готуючи вас як до робочого місця, так і до життя

Наші надихаючі лекції працюють на передовій краю своїх предметів і пристрасно ставляться до того, що вони викладають. Ви будете вирішувати реальні проблеми протягом усього навчання та здобувати навички, які прагнуть роботодавці.

Ви розвинете ті якості - креативність, пристосованість та впевненість - які допоможуть підготувати вас до своєї кар’єри та робочого місця завтрашнього дня.

Ми також віримо, що досвід університету більше, ніж готує вас до успішної кар’єри. Навчання в Роугемптоні допоможе вам стати впевненою, округлою людиною, з можливістю працювати з людьми з будь-якого походження та обладнаним у будь-якому напрямку, який ви вирішите взяти в житті.

Ви будете мати можливість протягом усього навчання приєднатися до одного з наших процвітаючих студентських товариств, займатися спортом та музикою, займатися волонтерською діяльністю та максимально використовувати час з нами.

Розташування

 • London

  Roehampton Lane, SW15 5PU, London

Запитання