© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Rio Grande

University of Rio Grande

University of Rio Grande

Введення

University of Rio Grande (URG), створений в 1876 році, є незалежним чотирирічним всеосяжним університетом, який пропонує програми від сертифікатів до рівня магістра. У минулому багато її випускників вступили до педагогічної професії. Сьогодні багато хто готується до бізнесу та кар’єри державної служби, а також до професії вчителя. Протягом своєї історії University of Rio Grande (вимовляється Rye-oh) часом був конфесійним коледжем, дворічним коледжем, робочим коледжем для самодопомоги та чотирирічним коледжем гуманітарних наук.

Громадський коледж Ріо-Гранде (RGCC), створений в 1974 році, пропонує широкий спектр послуг, включаючи програми кар'єри, програми передачі асоційованих ступенів та програми безперервної освіти. Громадський коледж зміцнює філософію та історію університету, роблячи значущу, доступну освіту та послуги доступними для всіх, хто може отримати вигоду.

University of Rio Grande та Громадський коледж Ріо-Гранде представляють унікальний шлюб між державною та приватною освітою, між кар'єрою та гуманітарною освітою, а також між молодшими та старшими студентами. Той самий персонал, викладачі та заклади підтримують як приватний університет, так і програми Громадського коледжу. Студенти програм Громадського коледжу мають можливість записатися на курси та програми вільних мистецтв. Студенти програм гуманітарних мистецтв мають можливість пройти курси та програми кар'єрної освіти.

Завдяки контракту між URG та RGCC жителі Огайо протягом перших двох років роботи в коледжах можуть скористатися перевагами ставок навчання в державних громадах, щоб здобути ступінь доцента в галузі мистецтва чи кар'єрного навчання. Студенти можуть продовжувати здобувати ступінь бакалавра в University of Rio Grande або перейти в інший заклад, щоб закінчити чотирирічний ступінь.

Розташування

  • Rio Grande

    North College Avenue,218, 45674, Rio Grande

    Запитання