Keystone logo
University of Rijeka Department of Mathematics

University of Rijeka Department of Mathematics

University of Rijeka Department of Mathematics

Введення

Про нас

Кафедра математики в Рієці була заснована в 1960 році як кафедра факультету освітніх наук (з 1998 року - філософського факультету), який мав стати в 1973 році одним із чотирьох засновницьких факультетів Університету Рієка.

Кафедра математики, як окремий заклад та сучасний університетський відділ, була створена 1 квітня 2008 р. На підставі Рішення про створення факультетів університету, яке було прийнято Сенатом Університету Рієки 17 грудня 2007 р. Департамент математики разом із колишніми працівниками факультету гуманітарних та соціальних наук має тенденцію збирати інших математиків, які складаються з університету Рієки. Таким чином, програма першого циклу з математики та друга програма навчання з математики та комп’ютерних наук стають дослідженнями університету Рієка, які організовуються та проводяться Департаментом математики.

Він розташований у новому корпусі університетського містечка з великою кількістю офісів, класів та лабораторних приміщень, добре обладнаних комп’ютером та іншим обладнанням. Є 29 дослідників, професорів та асистентів, які складають три дослідницькі групи: групу з алгебри та теорії чисел, групу дискретної математики та групу математичного аналізу.

128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Місія та бачення кафедри математики

Місією кафедри математики є розвиток наукової та професійної роботи в галузі математики та турбота про людські ресурси в математиці в університеті Рієка. Кафедра математики організовує та проводить навчання з математики та бере участь у організації та проведенні навчальних програм в інших складових Університету. Кафедра математики сприяє розвитку університету та суспільства, одночасно прагнучи до визнання на національному та міжнародному рівнях у науково -педагогічній діяльності.

Бачення кафедри математики - це стратегічне позиціонування як всесвітньо визнаного та прийнятого науково -освітнього закладу, а також активного компонента хорватської та європейської вищої освіти та дослідницької галузі, що виховує визнаних на міжнародному рівні якості та здатних фахівців, а також проводить міжнародно визнані дослідження.

Розташування

  • Rijeka

    Ulica Radmile Matejčić 2, Rijeka, , Rijeka

Запитання