Keystone logo
© UPS-Ludovika
University of Public Service

University of Public Service

University of Public Service

Введення

Університет державної служби Людовіка (LUPS) є єдиним навчальним закладом в Угорщині, який пропонує освітні програми з державної служби з комплексним підходом, орієнтованим на потреби уряду. Він навчає наступне покоління військових, правоохоронних органів, державного управління та експертів і лідерів у міжнародних справах. Спеціалізований факультет в Університеті охоплює сферу наук про воду, яка є актуальною темою для майбутнього всієї міжнародної спільноти. Тому наш університет працює у співпраці з національними зацікавленими сторонами та міжнародними акторами.

Місія нашого університету полягає у підготовці фахівців, здобуваючи три типи ступенів: бакалавр, магістр та доктор. Наша мета - щоб наші випускники стали здібними людьми, які прагнуть вирішити проблеми, що стосуються різних частин державного сектору.

Ludovika – Університет державної служби приділяє увагу не лише розвитку освіти світового рівня, але й створенню сучасного, жвавого, відкритого та дружнього до студентів середовища з найсучаснішою інфраструктурою. У кампусі Ludovika студенти можуть насолоджуватися послугами сучасного навчального комплексу, який поєднує технології 21-го століття з традиціями та спадщиною колишньої Академії Ludovika, яка датується 1808 роком. Резиденція Ludovika пропонує чудові умови для життя у чудовому місці в Будапешті як зелені зони, так і близькість центру міста.

Чому варто вибрати LUPS?

 • LUPS пропонує унікальну атмосферу, в якій цивільні студенти працюють разом із правоохоронними органами та поліцейськими, що є унікальним досвідом навіть у світовому масштабі.
 • Викладачі LUPS є визнаними експертами і практиками водночас, тому пропонують освіту високого рівня.
 • Більшість курсів призначені для менших груп студентів, що забезпечує інтерактивність під час лекцій та семінарів.
 • університет пропонує видатну інфраструктуру в кампусі Людовика з якісним гуртожитком, а також пропонує чудові навчальні приміщення для офіцерів. І ці об’єкти постійно розвиваються.
 • Будапешт з його насиченим культурним і студентським життям пропонує чудовий напрямок, а також чудову базу, звідки можна дістатися до інших чудових місць.
 • Erasmus Student Network, що працює в LUPS, робить видатну роботу для іноземних студентів: вони не тільки допомагають їм інтегруватися в студентське життя університету, але також організовують кілька програм і допомагають у повсякденних питаннях.

Розташування

 • Budapest

  Ludovika tér,2, 1083, Budapest

 • Baja

  Bajcsy-Zsilinszky u.12-14, 6500, Baja

  Запитання