Keystone logo
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering Магістр цивільного будівництва: будівельна техніка
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

Магістр цивільного будівництва: будівельна техніка

Perugia, Італія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

Request tuition fees

На кампусі

* студенти можуть розраховувати платити за навчання на рік, як правило, від 150 до 2200 євро, залежно від річного доходу сім'ї та заслуг

Введення

Магістр будівельної інженерії спрямований на підготовку фахівців з передовими знаннями, здатних працювати в усіх сферах будівельної інженерії, включаючи аналіз, проектування, управління та технічне обслуговування цивільних споруд та інфраструктур. Структурна інженерія проводиться англійською мовою і є однією з двох програм цивільного будівництва, які проводяться в Університеті Перуджі (інша частково італійською).

233443_23.jpg

Програма в основному зосереджена на наданні знань високого рівня з аналізу, проектування, модернізації та управління цивільними спорудами. Студенти отримують спеціальні знання для проектування, тестування та управління складними цивільними конструкціями, включаючи діагностику та відновлення існуючих структур з використанням інноваційних матеріалів і методів. Програма заглиблюється в методи аналізу конструкцій з особливою увагою до обчислювальної механіки, динаміки конструкцій і сейсмотехніки, аналізу та управління мостами та інженерії фундаментів.

Ця програма ідеально підходить для тих, хто зацікавлений у кар'єрі інженера-конструктора або консультанта з дизайну або навіть продовження академічної кар'єри.

233406_302618123_767444381217116_3569905588908545957_n.jpg

Прийом

Навчальний план

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання