Keystone logo
University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

University of Perugia, Department of Civil and Environmental Engineering

Введення

Кафедра цивільної та екологічної інженерії розташована в інженерному містечку Університету Перуджі. До школи легко дістатися автомобілем, потягом, автобусом і метро, ​​і вона розташована в зеленому середовищі неподалік від центру міста.

Багато лабораторій доступні для студентів і дослідників, серед яких лабораторія структурної динаміки, лабораторія водної інженерії (одна з найбільших у світі) і абсолютно нова лабораторія структурних випробувань.
Кафедра цивільної та екологічної інженерії відома в усьому світі видатними дослідженнями в багатьох галузях, таких як сейсмічна інженерія, моніторинг стану конструкцій, модернізація кам’яних конструкцій, розумні та стійкі матеріали, геотехніка, гідрологія та гідротехніка. У 2018 році він отримав від Міністерства Італії звання Департаменту передового досвіду.

У кампусі є бібліотека, студентський кабінет, кафетерій і їдальня, а також багато робочих місць для студентів.

Особливості кампусу

Структурна інженерія проводиться в інженерному містечку Університету Перуджі, сучасній структурі на околиці міста, розподіленій між кількома інженерними школами, з окремою бібліотекою, обчислювальними засобами, лабораторіями, фуд-кортом і окремою залізничною станцією. Ми знаходимося в географічному центрі широкої мережі національних і міжнародних підприємств. Наша мережа охоплює кілька країн, з великою кількістю можливостей обміну студентами.

  Прийом

  Процедури реєстрації

  Після попередніх процедур оцінювання іноземної кваліфікації та отримання допуску ви можете заповнити заявку на онлайн-реєстрацію та перейти до:

  • заповніть заявку на реєстрацію онлайн, завантаживши всі необхідні документи (перелічені нижче)
  • сплатіть перший внесок через PAGO PA
  • надіслати електронний лист до відділу іноземних студентів. Будь ласка, зв'яжіться з університетом для отримання додаткової інформації.

  Увага: у разі зарахування на дворічні курси магістратури необхідно мати «nullaosta», виданий курсом (див. нижче).

  Процедури реєстрації, такі як заповнення, подання та адміністративна перевірка обов’язкових документів, здійснюватимуться за попередньою онлайн-процедурою.

  Після адміністративної перевірки зарахування буде завершено. Після зарахування ви повинні піти до студентського офісу вашої програми, щоб доставити оригінали документів, призначивши особисту зустріч для оцінки документів.

  Таким чином, кандидати повинні взяти з собою оригінали паперових копій усіх наведених нижче документів, коли їх викликають.

  Студентська служба має право перевірити справжність усіх наданих документів, а також вимагати будь-які додаткові документи, які вважаються необхідними для підтвердження автентичності поданих кваліфікацій і відповідності вимогам до вступу.

  Обов'язкові документи для зарахування

  • дійсний паспорт (або посвідчення особи, тільки для громадян ЄС);
  • фіскальний код (інформацію про питання див. на сторінці резидентність-документи);
  • для студентів, які не входять до ЄС і мають в’їзну візу з метою навчання: навчальна віза для «зарахування до університету», видана італійським дипломатичним представництвом (посольством або консульством) у країні, де проживає кандидат, і копія квитанції про дозвіл на проживання. запит (інформацію про питання дивіться на сторінці резиденція-документи);
  • для громадян не входять до ЄС, які регулярно проживають в Італії, і китайських студентів у рамках проекту Марко Поло: дійсна картка дозволу на проживання. Якщо ви поновлюєте свою картку дозволу на проживання, вам знадобиться копія простроченого дозволу разом із квитанціями поштового відділення вашої заяви про продовження квитанції вашого запиту на дозвіл на проживання;
  • Уся документація іноземної кваліфікації, яка вже попередньо оцінена, як зазначено на сторінці list-of-study-documents
  • Заява про порівнянність академічної кваліфікації від CIMEA або Декларація цінності дипломатичним/консульським представництвом, яке є компетентним на території або Сертифікація іноземних центрів мережі ENIC/NARIC або (для 55 країн, які підписали Лісабонську конвенцію про визнання) Заява про відповідність доступна для завантаження в базі даних ARDI (Automatic Recognition Database Italia);
  • Акт перевірки академічної кваліфікації CIMEA. Якщо видача Сертифікату перевірки неможлива для країни кваліфікації, буде потрібно легалізація/апостиль самої кваліфікації;
  • при необхідності сертифікат, що підтверджує рівень знання італійської мови не нижче B2, визначений CLIQ;
  • якщо необхідно, сертифікат, що підтверджує рівень знання англійської мови (для зарахування на курси, які повністю викладаються англійською мовою).

  Нуллаоста для дворічних магістерських курсів

  Якщо ви хочете вступити на один із курсів магістратури, які мають процедуру онлайн-заявки «nullaosta» (перегляньте сторінку зі списком курсів) , перш ніж заповнювати заявку на реєстрацію, ви повинні перейти до онлайн-форми заявки .

  • Введіть SOL (Servizi On Line)
   • Якщо ви НІКОЛИ не були студентом Університету Перуджі та ніколи не реєструвалися в секретаріаті SOL-OnLine, натисніть «реєстрація»;
   • Якщо у вас уже є облікові дані (ім’я користувача та пароль), натисніть «автентифікація» та виконайте «вхід».
   • Заповніть запит nullaosta через SOL.

  Візові вимоги

  Іноземні громадяни, які не входять до Європейського Співтовариства, які проживають за кордоном, повинні подати заяву на візу для навчання/вступу до італійського дипломатичного представництва країни проживання та мати доступ до певної кількості місць, зарезервованих для заявників на візу та мешканців за кордоном.

  Щоб подати заявку на візу, вони повинні отримати доступ до порталу UNIVERSITALY, щоб заповнити відповідний «запит на попередню реєстрацію» онлайн.

  Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.

  Увага: остаточне рішення щодо видачі візи з метою навчання є виключною юрисдикцією дипломатичного/консульського представництва. Схвалення вищими навчальними закладами попередньої заявки на навчання на навчальний курс не означає автоматично видачу візи.

  Розташування

  • Perugia

   Via G. Duranti, 93, Perugia, 06125, Perugia

   Запитання