University of Pennsylvania School of Nursing

University of Pennsylvania School of Nursing

University of Pennsylvania School of Nursing

Введення

Penn Nursing - це школа медсестер номер один у світі, яка має кілька магістерських програм номер один і найвищі рейтинги тут, в США. Приєднуйтесь до лав експертів та керівників Penn Nursing, які розвивають науку та пропонують рішення, формують політику та практику та залучення громад для зміцнення здоров'я протягом століття. Це будуть ваші співробітники, ваші наставники, ваші друзі, що приведе до здорового майбутнього.

Незалежно від того, вступаєте ви безпосередньо із середньої школи, повертаєтесь до другого бакалавра, приїжджаєте до нас, готові спеціалізуватись на вашій медсестринській практиці, або починаєте інтенсивну подорож до кандидата наук, ви знайдете академічну програму з гнучкістю для задоволення ваших потреб. виховні цілі.

І наша навчальна програма поєднує наукові основи охорони здоров’я з клінічним досвідом, пропонуючи паралельне включення теоретичних та прикладних знань, що є рідкістю в освіті медсестер.

До нашого факультету входять деякі найкращі дослідники у світі. Роботи, вироблені тут, визнані на національному та міжнародному рівні і постійно публікуються в широкому діапазоні міждисциплінарних журналів, що мають великий вплив.

Розташування

  • Philadelphia

    Curie Boulevard,418, 19104, Philadelphia

    Запитання