University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

University of Pennsylvania Perelman School of Medicine

Введення

Університет Пенсільванії - найстаріший і один з найкращих медичних навчальних закладів США. Пенн багатий на традиції та спадщину, і в той же час постійно передовий у нових розробках та інноваціях у медичній освіті та дослідженнях. З моменту свого заснування в 1765 р. Школа має сильну присутність у громаді і пишається тим, що виховує лідерів завтрашнього дня в галузі догляду за пацієнтами, біомедичних досліджень та медичної освіти.

У Пенні наголошують на академічній досконалості, а також на співчутті до пацієнтів, яким ми маємо честь служити. Уміле співчуття є справді відмітною ознакою досвіду навчання Пенна. Школа медицини Перелмана при Університеті Пенсільванії постійно входить до п'ятірки найкращих в рейтингах американських новин та World Report науково-орієнтованих медичних шкіл.

Наша місія полягає в просуванні знань та поліпшенні стану здоров'я за допомогою наукових досліджень, догляду за пацієнтами та навчання слухачів в інклюзивній культурі, яка охоплює різноманітність, сприяє інноваціям, стимулює критичне мислення, підтримує навчання протягом усього життя та підтримує нашу спадщину досконалості.

Розташування

  • Philadelphia

    Civic Center Boulevard,3400, 19104, Philadelphia

    Запитання