University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

University of Peloponnese - International Olympic Academy in Greece

Введення

ІСТОРІЯ ІОА

У 1927 році, П'єр де Кубертен був запрошений урядом Греції в Олімпії, щоб бути присутнім на церемонії відкриття пам'ятної стели, створений для того, щоб вшанувати його дії по відродженню Олімпійських ігор. Під час свого перебування в Греції, він обговорював необхідність академічної центру з вивчення олімпійського руху та його тенденцій зі своїм другом Іоанніс Chrysafis, який завідував кафедрою фізичної культури в Університеті Афін. Кубертен вважав, що олімпійський рух не повинно відхилятися від своїх освітніх цілей і написав: "Я не був в змозі виконувати в кінці кінців, що я хотів, щоб вдосконалити. Я вважаю, що центр Олімпійських досліджень сприятиме збереженню і прогрес моєї роботи більше, ніж що-небудь ще, і буде тримати його від помилкових шляхів, які я боюся ".

ідеї Кубертена було погоджено з цілями Олімпійського комітету Грецької, який хотів створити науковий центр за зразком древнього гімназії, щоб закласти основи для виховної ролі спорту шляхом проведення досліджень та організації класичних ігор. Раптові смерті Chrysafis (1930) і Кубертена (1937) завадило їм від здійснення їх ideas.One рік після смерті Кубертена і після його власним бажанням, його серце було поміщено всередині пам'ятної стели в Стародавній Олімпії.

Це відродили ідею про створення центру для Олімпійських ігор у Стародавній Олімпії. Проект був розглянутий Іоанніс Ketseas, студент Chrysafis в Національному гімнастики клубу і секретаря Олімпійського комітету Греції та Німеччини Карл Diem, близького соратника Кубертена, присвяченій Олімпійським рухом та освіти. Diem і Ketseas, який працював разом в перший Естафети від Олімпії до Берліна в 1936 році, вирішив працювати в напрямку реалізації Центру олімпійських досліджень. До 1938 року вони підготували план установи імені Міжнародного олімпійського академії і представила його Олімпійського комітету Греції. Спеціального прийнятий план, і в тому ж році, включені в її Статуті створення і функціонування МАО, в якості одного з цілей Комітету.

На 38-му засіданні МОК в Каїрі, члени МОК були проінформовані Спеціального закону про недавно прийнятої для створення олімпійської академії в Греції. Один рік потому, в 39-й сесії МОК у Лондоні, МОК вирішив помістити цей фонд, який сприятиме Олімпійські ідеали через освіту під її егідою. Після закінчення Другої світової війни, докладний меморандуму про роботу Академії, підготовлений Ketseas і Diem, був представлений 41-й сесії МОК у Стокгольмі у червні 1947 року.

На 28 квітня 1949 року, що 44-й сесії МОК у Римі одностайно схвалили створення ІОА, і призначений його реалізацію та експлуатацію на Грецькій олімпійського комітету, під егідою МОК. Кілька років по тому, і після довгої боротьби, перший ІОА сесія була запланована на літо 1961 року, що щоб співпасти з церемонії відкриття стародавнього стадіону Олімпії, яка була розкопки завдяки ініціативі Карла Diem, який забезпечується витрати на проект.

Міжнародний олімпійський академія був офіційно відкритий 14 червня 1961, і провадження у справі про першої сесії очолив Cleanthis Палеолог, директор департаменту фізичного виховання університету Афін і німецького професора Lotz.

З 1962 по 1990 р академічні заняття Академії були узгоджені його кінці Дін, Отто Szymiczek, чий внесок у розвиток Академії була неоціненна; поряд з професором Палеолог, який був зроблений почесним віце-президентом Академії, вони намітили курс протягом трьох десятиліть, і обидва були нагороджені золотою медаллю вкладу Academy.The Н. Ніссіотіс, професор філософії релігії, Також важливу роль у науковій розробці ІОА. Він головував на Академії з 1977 до своєї смерті в 1986 році.

Під час свого першого десятиліття роботи, діяльність ІОА були обмежені Міжнародної сесії для молодих учасників. З 1970 року ІОА поступово реалізовані додаткові освітні програми, присвячені питанням олімпійського руху. Сьогодні багато проводяться різні заходи щороку на приміщення в Стародавній Олімпії. До 1966 року, учасники жили в наметах, а Засідання проводилися під соснами. Перші будівлі були завершені в 1967 році, і вони поступово були додані в спортивні споруди і нових будівель. Новий конференц-центр був завершений в 1994 році, в результаті чого стан арт-об'єктів для обслуговування учасників.

На знак визнання його внеску в гуманістичної метою вона служить і для розвитку олімпійського руху, то ІОА був нагороджений Bonacosa премію в 1961 і 1970, і олімпійський Кубок в 1981 році.

БАЧЕННЯ Дослідити та розширити внесок олімпізму людству в 21 столітті

Функції міжнародної олімпійської академії як мультикультурного центру міждисциплінарних, який спрямований на вивчення, збагачення і розвиток олімпізму. Основою такого інституту був натхненний стародавньої гімназії, яка формувала олімпійських ідеалів по гармонійно культивування тіло, волі і розуму.

Організація перших Олімпійських ігор 21-го століття в Афінах проходили в контексті змін на міжнародному рівні, які впливають на всі аспекти людського мислення і activity.We, наших культур і наших цивілізацій вже вступили більше перехідний період, в якому образи світу, що ми були використані для прийняття як само собою зрозуміле в даний час змінений.

Взаємопов'язані наукові, технологічні, економічні, політичні та соціальні події, які характеризують хід людства до третього тисячоліття впливають один і кожна ідея, норма і установа наших міжнародних community.This динамічної хвилі також відкриває нові форми діалогу для майбутнє олімпізму. Крім того, як видно через вивчення його вікової історії, Олімпійський Ідеально завжди був задуманий і формується відповідно до ширшими умов, що переважають у різні періоди в часі.

Народження, процвітання, занепад і відродження Олімпійських ігор всі були відображенням більш широких культурних умов, які сформували кожної епохи. Спекуляції і потенціали ще розвивається з Олімпійського руху, природно виникають в процесі реалізації такого ідеалу.

"Олімпізм", врешті-решт, за словами П'єра де Кубертена, "не є системою, це стан душі. Вона може проникнути широкий спектр способів вираження і не однієї раси чи епохи може претендувати на монополію нього ".

Міжнародний олімпійський Академія надає унікальну можливість для студентів, науковців, спортсменів, артистів і чиновників з усього світу, щоб обмінятися ідеями і поділитися цією "стан розуму" в Стародавній Олімпії.

Різноманітність навчальних занять, навчальних програм і в глибині досліджень, які пропонуються, всі вони націлені на обслуговування бачення Міжнародної олімпійської академії для нового століття: щоб дослідити і розширити внесок олімпізму для людства.

МІСІЯ МІСІЯ МІЖНАРОДНОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО АКАДЕМІЇ

Метою Міжнародної олімпійської академії є створення міжнародного культурного центру в Олімпії, щоб зберегти і поширити олімпійський дух, вчитися і реалізовувати освітні та соціальні принципи олімпізму і консолідувати наукові основи олімпійського ідеалу, відповідно до принципів закладені стародавніми греками і revivers сучасного олімпійського руху, через ініціативу барона де Кубертена. Місія ІОА є:

 1. Для функціонування в якості міжнародного академічного центру для Олімпійських досліджень, освіти та науки.
 2. Діяти як міжнародного форуму свободи вираження та обміну ідеями між олімпійської родини, інтелігенції, учених, спортсменів, спортивних адміністраторів, педагогів, художників і молоді світу.
 3. Об'єднати людей з усього світу, в дусі дружби і співпраці.
 4. Щоб мотивувати людей, щоб використовувати досвід і знання, отримані в ІОА продуктивно, у просуванні олімпійських ідеалів в їх відповідних країнах.
 5. Щоб служити і просувати ідеали і принципи олімпійського руху.
 6. Співпрацювати і допомагати національні олімпійські академії і будь-які інші установи, присвячені олімпійської освіти.
 7. Для подальшого вивчення та підвищення вкладу олімпізму для людства.

Розташування

 • Athens

  52, Dimitrios Vikelas Avenue, 152 33, Athens

 • Diethnis Olimpiaki Akadimia

  Diethnis Olimpiaki Akadimia, Греція

  Запитання