University of Ostrava

University of Ostrava

University of Ostrava

Введення

University of Ostrava (UO) є державним дослідницьким університетом, який навчає майже 9 тисяч студентів у шести факультетах. Наш факультет науки, факультет мистецтв, факультет образотворчого мистецтва, медичний факультет, факультет соціальних досліджень і факультет освіти пропонують широкий спектр дисциплін і нетрадиційних комбінацій спеціальностей.

170051_CB4.jpg

Як динамічний і інтелектуально складний сучасний інститут, University of Ostrava забезпечує міжнародне середовище для вивчення. Наш кампус поширюється в основному по всьому старому міському центру, забезпечуючи стимулююче середовище для споглядання живих мистецтв і наук. Викладання в УО є науково-дослідним, і його програми часто викладають активні дослідники.

Університет з гордістю зберігає викладачів, професорів та дослідників, які є провідними діячами у своїх галузях знань, які є вченими та надихаючими та відкритими особистостями з яскравим почуттям творчості.

Невеликий розмір університету та його відносна молодь (заснований у 1991 році) дозволяє сильно індивідуально підходити до наших студентів і гнучко реагувати на потреби сучасного суспільства та ринку праці. Університет пропонує високоякісну освіту та багато можливостей для тих, хто бажає виконати свої бачення: вивчення мови, заснування студентської організації або отримання практичного досвіду. Університет активно шукає можливості для студентів підвищувати свою кваліфікацію і допомагати їм розпочати свою кар'єру.

University of Ostrava налагодив співпрацю з кількома місцевими організаціями (наприклад, місцевою студією громадського Чеського телебачення), які надають студентам цінний досвід роботи. Залучення громади є невід'ємною частиною місії університету з освіти та досліджень. УО та його факультети, студентські організації та наукові інститути щороку створюють і просувають сотні громадських заходів; що включають в себе безкоштовні семінари, лекції, семінари, експерименти, наукові пригоди, благодійні заходи, міжнародні зустрічі, спортивні та культурні заходи, художні виставки, події, зустрічі випускників, концерти та театральні вистави.

University of Ostrava є невід'ємною частиною міста та його суспільного життя і продовжує співпрацювати з постійно зростаючою кількістю культурних організацій та місцевих установ. Докладніше про роль спільноти UO нижче у розділі "UO @live".

170052_Screenshot2021-10-06102103.png

Місія та бачення

Університет з місією, відкритою для світу, що працює в регіоні.

University of Ostrava є інституцією, яка бачить свою роль у розвитку гуманітарних і медичних, наукових і художніх сфер місцевого регіону, що традиційно асоціюється з промисловою і технологічною сферами.

Вона має на меті сприяти вирішенню нагальних проблем регіону Моравія-Сілезія в соціальних, екологічних і медичних сферах, а також формувати Остраву як справжній університетський місто. З цією метою вона має намір продовжувати використовувати свій потенціал, щоб відобразити ідентичність, культуру та історію регіону, а також розвивати його через творчу творчу діяльність.

University of Ostrava готовий принести прогресивні тенденції європейської науки і науки в регіоні і створити сприятливі умови для інтернаціоналістичного співробітництва і дружнього середовища для іноземних науковців і студентів.

Університет прагне бути інститутом, який цілеспрямовано пропагує якісну наукову діяльність, одночасно систематично шукаючи нові напрямки досліджень і команди з потенціалом для досягнення відмінних результатів.

University of Ostrava відкривається перед викликами сучасного суспільства і розвиває відповідальний, індивідуальний підхід до широкого кола студентів, включаючи специфічні групи (старші, соціально незахищені студенти, студенти з особливими потребами), і виступає за рівний доступ до освіти та дружнього спілкування. спілкування з громадськістю.

170053_Screenshot2021-10-06102349.png

Навіщо навчатися в University of Ostrava

 • Найвища якість освітніх послуг, спрямованих на дослідження
 • Провідні фігури у своїх галузях знань
 • Індивідуальний підхід вчителя до учня
 • Широкий спектр досліджуваних полів
 • Молодий, свіжий, сучасний, відкритий дух
 • Сильний акцент на індивідуальному рості
 • Гнучкість і чуйність завдяки малому розміру і молодості нашого університету
 • Акцент на 3-й ролі університету - виступати лідерами місцевих громад
 • Великий простір для додаткової діяльності студентів і академіків
 • Жвава і поетична атмосфера колишнього промислового міста Острава

Розташування

 • Ostrava

  Dvořákova 7 , 701 03, Ostrava

Запитання