Keystone logo
University of Oldenburg - Department of Computing Science

University of Oldenburg - Department of Computing Science

University of Oldenburg - Department of Computing Science

Введення

Факультет обчислювальної техніки Ольденбурзького університету тим часом оглядається на понад 35 років освіти в усіх сферах комп’ютерної та обчислювальної науки. Всесвітньо відомі енергетичні дослідження Ольденбурга - не тільки в галузі енергетичної інформатики - мають більш ніж 30-річну історію, яка характеризується міждисциплінарним обміном з іншими університетами в Нижній Саксонії, Німеччина, за кордоном і різними науковими центрами. Робота в предметній області "Інтелектуальні енергетичні системи" в Ольденбурзькому університеті входить до першої групи. Це відображається, наприклад, в управлінні великими міждисциплінарними спільними дослідницькими проектами, управлінні групою спеціалістів «Енергетична інформатика» Gesellschaft für Informatik (Німецьке товариство інформатики) або заснування німецькою стороною провідної конференції DACH+ " Енергоінформатика». Енергетична інформатика в Ольденбурзі на даний момент є найбільшою національною дослідницькою групою в цій галузі з міжнародними мережами, наприклад, через асоційоване партнерство в спільній програмі «Розумні електромережі» Європейського альянсу енергетичних досліджень або ACM Special Emerging Interest Group on Energy Systems and Informatics «АСМ СІГЕІГ-Енергія» заснована в 2018 році. Університет розташований в Ольденбурзі, місті в Нижній Саксонії, яке, незважаючи на нинішнє швидке зростання, зберегло чарівність маленького містечка з багатим спектром дозвілля та культурних заходів. Невелике велике місто з понад 170 000 мешканців розташоване на північному заході Німеччини між Північним морем, Гамбургом і голландським кордоном. Північне море формує клімат: влітку не дуже жарко, а взимку не дуже холодно. В Ольденбурзькому університеті існують різні можливості для іноземних та німецьких студентів спілкуватися один з одним. Ви можете брати участь у заходах або брати участь.

Переваги навчання на кафедрі інформатики

Творче дослідницьке середовище

Наші дипломні програми наголошують на міцній базовій освіті в галузі інформатики та пропонують уявлення про фундаментальні дослідження, а також різноманітні застосування інформатики в навчанні. З цією метою кафедра тісно співпрацює з іншими предметами в університеті, наприклад, медициною та психологією, а також економікою та соціальними науками зокрема. Кафедра комп’ютерних наук активно сприяє ранньому та успішному залученню студентів до існуючих досліджень, що вражаюче підтверджується численними публікаціями та виступами студентів на відповідних конференціях та ярмарках, деякі з яких були відзначені нагородами. Студенти цінують такий спосіб науково-орієнтованого викладання, який знайомить студентів з проблемами дослідження вже під час навчання.

Навчання - тісно мережеве

Індивідуальність і керованість - два важливі аспекти навчання. Вчителі в Ольденбурзі підтримують дуже тісний і хороший контакт зі своїми учнями. З інформатики студенти працюють разом з викладачами через курси, практичні заняття, семінари та дипломні роботи. Багато наших студентів також беруть участь у поточних проблемах і наглядовій діяльності в якості репетиторів і асистентів студентів. Кафедра відкрито відповідає багатьом вимогам динамічного розташування університету та новим вимогам, висунутим нашими студентами.

Інноваційне середовище

Помітна на національному та міжнародному рівнях комп’ютерна наука Ольденбурга стимулювала видатний ІТ-ландшафт у його околицях з акцентом на майбутні сфери мобільності, енергетики, охорони здоров’я, навколишнього середовища та сталого розвитку. Окрім численних ІТ-компаній, це, зокрема, афілійований Інститут комп’ютерних наук OFFIS, один із найважливіших неуніверситетських науково-дослідних закладів у галузі комп’ютерних наук у Німеччині, а також нещодавно створений філіал Німецького дослідницького центру штучного інтелекту. У дослідницьких лабораторіях для мережевих енергетичних систем, морських систем, допоміжного та автоматизованого водіння, майбутніх систем догляду та охорони здоров’я, а також для структур розумних міст, якими спільно керують університет та Інститут комп’ютерних наук OFFIS, ми разом працюємо над інноваційними вирішення соціально актуальних проблем майбутнього. Завдяки співпраці з численними регіональними та надрегіональними компаніями та державними установами студенти вже можуть застосовувати навички, які вони отримали під час навчання. Ольденбурзький університет — це космополітичне місце, де навчаються, викладають і досліджують люди з понад 110 країн.

Прийом

 1. Успішний ступінь бакалавра або еквівалентний ступінь у галузі комп’ютерних наук, бізнес-інформатики, інженерії, електротехніки або відповідна попередня програма з інформаційних технологій із переважно технічним та інформаційним компонентом або в іншій подібній програмі, що включає принаймні 180 кредитних балів у німецькому вищий навчальний заклад або вищий навчальний заклад, що належить до однієї з держав, що підписали Болонську угоду.
 2. Продемонстрував знання в
  • Об'єктно-орієнтоване моделювання та програмування (>= 5 CP)
  • Обробка інформації (>=5 CP)
  • Математика, особливо лінійна алгебра, та аналіз (>= 10 CP)
 3. Загальноєвропейські рекомендації з володіння мовами (CEFR) Рівень B2 або заявники є носіями мови або вони мають кваліфікацію для вступу до університету або університетський ступінь, отриманий англійською мовою (протягом останніх двох років)

Візові вимоги

Якщо ви з країни, яка не є членом Європейського Союзу, вам потрібен вид на проживання для навчання в Німеччині, навіть якщо вам не потрібна віза для в'їзду в країну.

Щоб отримати або продовжити свій дозвіл на проживання, вам потрібно записатися на прийом до Hochschulservice (Офіс у справах іноземних резидентів міста Ольденбург). Будь ласка, домовтеся про зустріч завчасно (за два місяці до закінчення/протягом 90 днів після прибуття до Німеччини).

Для запису на прийом необхідно мати такі документи:

 1. Актуальне підтвердження вашого медичного страхування. Якщо ви зареєстровані в державній системі медичного страхування, зв’яжіться зі своїм постачальником і дозвольте їм надіслати вам листа, у якому зазначено, що ви зараз є її учасником; картки медичного страхування недостатньо. Якщо у вас є приватне медичне страхування, вам потрібно продовжити термін страхування, щоб воно охоплювало весь період, на який ви хочете мати дозвіл на проживання. Тоді вам потрібно надати підтвердження цього Hochschulservi ce (Офіс у справах іноземців).
 2. Підтвердження фінансування вашого навчання (копія документа), наприклад, лист від вашого банку, який підтверджує, що у вас є заблокований банківський рахунок з обмеженням («Sperrvermerk»), що покриває понад 11 208 євро на рік (12 x 934 євро на місяць) , офіційний лист-зобов'язання або підтвердження стипендії. Якщо ви можете довести, що орендна плата та додаткові витрати на оренду вашого житла нижчі за 360 євро, сума підтвердження фінансування буде зменшена.
 3. Ваш національний паспорт.
 4. Актуальне підтвердження реєстрації (Immatrikulationsbescheinigung)
 5. Плата становить приблизно 100 євро (за перший дозвіл на проживання) або до 93 чи 98 євро (за кожне продовження). Якщо ви фінансуєте своє перебування за рахунок стипендії, Hochschulservice перевірить, чи можна застосувати звільнення від плати.
 6. Біометрична фотографія на паспорт

Hochschulservice (Офіс для іноземців) знаходиться в будівлі Нової Ратуші за адресою Pferdemarkt 14 (кімнати A018/A019).

Розташування

 • Oldenburg

  Ammerländer Heerstraße,114-118, 26129, Oldenburg

Запитання