University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

University of Nottingham Malaysia

Введення

Університети є потужними установами; вони відіграють ключову роль у нашому рушійному економічному та соціальному розвитку як через освіту, так і через процес досліджень, інновацій та передачі знань. В Університеті Ноттінгема ми прагнемо забезпечити відмінний навчальний досвід у кампусі під керівництвом викладачів, які самі ведуть наукові дослідження, які вирішать деякі основні проблеми, що стоять перед нашим світовим суспільством.

зображення люб’язно надано University of Nottingham Malaysia

134781__PRP4230.jpg

Послідовно займаючи 100 кращих університетів у всьому світі, ми пропонуємо широкий спектр можливостей для студентів від курсів базового рівня до докторських ступенів. Широкий спектр бакалаврських та аспірантурних програм доступний у різних спеціалізованих школах та кафедрах факультетів мистецтв та соціальних наук, інженерії та науки. Ми приймаємо спільноту з близько 5000 студентів з понад 85 різних країн світу, які працюють із та отримують досвід вищої освіти світового класу від провідних науковців у своїй галузі. Кампус пропонує чудові навчальні та навчальні засоби, включаючи добре обладнану бібліотеку, спеціальні навчальні зони та комп'ютерні, мовні та науково-технічні лабораторії.

Всі наші студенти мають доступ до широкого спектру засобів для дозвілля та оздоровлення, включаючи спеціально побудований спортивний комплекс та чудовий басейн. Також є численні студентські товариства та клуби та дуже активне студентське об’єднання.

Поряд з навчальними програмами, наші академічні працівники здійснюють низку науково-дослідницьких заходів у партнерстві як з державним, так і з приватним секторами в Малайзії та в усьому світі. Ми працюємо в сферах, що мають безпосереднє відношення до Малайзії та регіону, і грунтуємось на відмінних перевагах та досвіді Університету Ноттінгема. Наші пріоритетні напрями досліджень включають відновлювальну енергію, виявлення наркотиків, нанотехнології, стійкі культури, технології після збирання врожаю, комунікації та культури, а також продуктивність та інновації бізнесу.

Незалежно від того, чи є ви чи потенційним студентом, батьком, викладачем чи місцевим роботодавцем, будь ласка, не соромтеся зв’язатися. Я та мої колеги дуже пишаємось University of Nottingham Malaysia і ми були б раді поговорити з вами чи показати.

Професор Грем Кендалл, Провада та генеральний директор

Університетські цінності

Місія університету

В Університеті Ноттінгема ми прагнемо забезпечити справді міжнародну освіту, надихаючи наших студентів, виробляючи провідні світові дослідження та приносячи користь громадам навколо наших містечок у Великобританії, Китаї та Малайзії. Наша мета - покращити життя людей та суспільств у всьому світі. За допомогою сміливих інновацій та досконалості у всьому, що ми робимо, ми робимо значення і знань, і відкриттів.

Бачення

Наше бачення повинно бути визнано першим вибором:

  • студенти, які хочуть високоякісної міжнародної освіти.
  • дослідники, які хочуть найкращої можливості зробити значний глобальний вплив.
  • компанії, які хочуть інноваційних партнерів, які дають їм перевагу в конкурентній боротьбі.

Залучаючи амбітних та талановитих студентів, співробітників та ділових партнерів, ми міцно утвердимося в числі 10 кращих університетів Великобританії до 2015 року, і обидва наші кампуси в Азії будуть визнані провідними викладачами вищої освіти у своїх регіонах.

Наше бачення має бути визнане у всьому світі за наш підпис, особливо в галузі глобальної продовольчої безпеки, енергії та стійкості та здоров'я.

Історія

1881: Перший громадянський коледж Ноттінгема

Перший громадянський коледж Ноттінгема був відкритий в центрі міста в 1881 році, через чотири роки після того, як фундамент камінь був закладений колишнім прем'єр-міністром WE Gladstone. Анонімний благодійник запропонував 10 000 фунтів стерлінгів для коледжу за умови, що Рада спорудила відповідну будівлю і щоб колегія отримала 4000 фунтів на рік.

1928 р.: Університетський парк

Після Першої світової війни коледж переріс свою первісну будівлю. Щедрий подарунок сера Джессі Бута, 35 десятин землі на Хайфілдс, подарував рішення, і в 1928 році коледж переїхав до того, що зараз є головним кампусом, Університетським парком. Спочатку він був розміщений у вишуканій будівлі Трента і був офіційно відкритий королем Георгом V у листопаді того ж року.

Відомі відвідувачі

Ще в перші дні на цьому веб-сайті Коледж залучав високих відвідувачів викладачів, серед яких професори Альберт Ейнштейн, Махатма Ганді та Х.Г. Уеллс.

1948: Ставши Університетом Ноттінгема

У 1948 р. Коледж був удостоєний Королівської хартії та став Ноттінгемським університетом, який тепер мав змогу присвоювати ступеня від свого імені. У цей період була створена школа сільського господарства, коли коледж сільського господарства Мідленд у Саттоні Бонінгтон злився з університетом.

Продовження зростання

Університет Ноттінгема продовжував зростати і все ще фокусується на своєму розвитку і має ряд містечок у Великобританії та за кордоном.

Глобальний університет

Університет Ноттінгема пишається своїм унікальним міжнародним навчальним планом, який, на нашу думку, справді покращує досвід студентів.

Кампус Малайзії відіграє особливу роль у глобальному баченні Ноттінгема. У нас збільшується кількість студентів, які беруть участь у наших програмах обміну між університетами та пропонують захоплюючий спектр програм літньої школи, всі з яких мають міжнародний елемент; будь то через вивчення мови або курси з особливим акцентом на азіатські подорожі, бізнес чи культуру.

Кампус Малайзії також відіграє провідну роль у розробці, стратегії та впровадженні Міжнародної навчальної програми, оскільки Міжнародну робочу групу очолює заступник проректора з викладання та навчання, професор Онг Фон Сім.

зображення люб’язно надано University of Nottingham Malaysia

134785_student.jpg

Інформація про кампус

Кампус University of Nottingham Malaysia , розташований у Семених, на 101 акрі, в 30 км від Куала-Лумпуру.

Університет також має сайт у центрі міста Куала-Лумпур, навчальному центрі Куала-Лумпура (KLTC), де реалізуються деякі програми аспірантури.

Нагороди

Universitas 21

Universitas 21 (U21) - це провідна глобальна мережа наукомістких університетів, що працюють разом задля сприяння глобальному громадянству та інституційним інноваціям на основі науково-дослідницького навчання та навчання, мобільності студентів, з'єднання наших студентів та персоналу, а також широкого пропагандизації інтернаціоналізації.

Мережа залучення Азіатсько-Тихоокеанського університету та громад

Ми прагнемо сприяти широкому соціальному благу на місцевому та національному рівні в країнах, в яких ми працюємо, а також у всьому світі. ЮНМ є членом Азіатсько-Тихоокеанської мережі університетських громад (APUCEN) з 2015 року.

Розташування

  • Semenyih

    Jalan Broga, Semenyih, 43500, Semenyih

Запитання