University of Northwestern St. Paul

University of Northwestern St. Paul

University of Northwestern St. Paul

Введення

Департамент християнських служінь

Департамент християнських міністерств готує студентів до аспірантури та служіння в США та за кордоном як пастори, місіонери, викладачі та некомерційні лідери.

Про кафедру

Наше бачення полягає в тому, щоб надихнути лідерів, що розвиваються, жити своїм покликанням куди б Бог їх не посилав. Ми хочемо допомогти вам розкрити своє унікальне покликання та розвинути основні навички навчання духовної трансформації, розвитку подібних до Христа відносин, що призводять до візіонерського впливу та взаємодії з різними культурами та спільнотами. Ми робимо це через п’ять основних ступенів, які включають концентрації в культуванні та творчому мистецтві, Міністерстві у справах дітей та сім'ї, некомерційному лідерстві, соціальній справедливості, викладанні англійської мови, глобальній освіті, адміністрації табору та конференц-центрів тощо.

Стажування християнських міністерств

Студенти отримують практичні знання та цінний досвід для резюме через досвід стажування. Стажування необхідне для всіх спеціальностей департаменту християнських служб. Департамент християнських міністерств пропонує чотири види польового досвіду та курси стажування. Ми вважаємо, що для наших студентів дуже важливо виконувати служіння під наглядом наставника, щоб вони могли застосовувати навчання в класі в безпечному та підтримуючому середовищі. Студенти також виконують стажування, щоб допомогти їм задуматися про те, що вони навчаються в цій галузі та отримати підтримку від свого професора з Північного Заходу.

Стажування міністерств

Стажування міністерства реалізують навчання в класі та мають вирішальне значення для підготовки студентів до задоволення потреб у реальному світі.

Студент міністерства молиться разом з іншими дорослими

Департамент християнських міністерств вимагає стажування міністерства для наступних спеціальностей:

  • Міністерство
  • Некомерційне управління з Міністерством Трек
  • Пастирські дослідження
  • Дослідження молоді та нових дорослих

До того часу, коли студенти одного з цих випускників закінчать Північно-Західний, вони матимуть мінімум 200 годин досвіду роботи на сайті міністерства. Шляхом стажування студенти християнських міністерств отримують цінний практичний час, беручи участь у служінні за власним вибором. Незалежно від церковного чи парашутного служіння, студентам надається можливість викладати, вести, планувати та спостерігати, про що йдеться у служінні. Кожен студент має наставника на місці, який прагне керувати, молитися, заохочувати, кидати виклики та робити все необхідне, щоб студент процвітав і розвивався у своїх навичках, знаннях та досвіді.

Програма призначена для участі студентів у стажуваннях протягом осіннього та весняного семестру молодшого чи старшого року. Студенти все ще можуть проходити заняття в кампусі під час роботи в стажуванні. Кожен розділ потребує 100 годин міністерства протягом семестру. Це дає їм змогу взяти те, що вони навчаються на уроці, та негайно застосувати це до міністерства. Більшість наших сайтів стажувань є місцевими - це велика користь для громади та наших студентів. Студенти також можуть проходити стажування протягом літа, якщо вони відповідають вимогам курсу. Літні стажування можуть бути місцевими, поза штатом чи за межами США, а курсові роботи завершуються через Інтернет.

119032_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpg

Стажування міжкультурних досліджень

Цей важливий досвід дає спеціалістам ICS основоположний контекст для спілкування та служіння між культурами.

Групове фото студентів Інтеркурс студентів

Стажування ІКС може здійснюватися різними способами залежно від цілей студента. Департамент християнських міністерств співпрацює з іншими організаціями для надання наступних типів досвіду стажування ICS:

Екскурсії під керівництвом факультету

Це закордонні місійні поїздки під керівництвом професора з Північного Заходу, під час яких студенти відвідують та досліджують різноманітні міністерства, культури, країни та релігійні групи. Щоб забезпечити значний досвід міжкультурного та службового навчання, ці поїздки тривають як мінімум три тижні.

Незалежні стажування

Студенти також можуть вибрати незалежне стажування у вибраній зоні, якщо це відповідає критеріям курсу. Департамент християнських міністерств розвиває відносини з різноманітними міжнародними та внутрішніми місіями та некомерційними організаціями, завдяки яким ці стажування можуть бути завершені. Це стажування має бути заздалегідь узгоджено з професорами з міжкультурних досліджень, і воно має бути затверджене кафедрою кафедри.

Навчатися за кордоном

Північно-Західний є членом CCCU, який надає різноманітний набір навчальних програм за межами кампусу, доступних для кваліфікованих юніорів та літніх людей. Дізнайтеся більше про стажування у студентів International в Коста-Ріці. Це стажування має бути заздалегідь узгоджено з професорами з міжкультурних досліджень, і воно має бути затверджене кафедрою кафедри.

Концентрації міністерства та міжкультурних досліджень

Студенти спеціалістів з питань міжкультурних досліджень, міністерств та молоді та нових навчальних закладів для дорослих мають можливість досягти різноманітних концентрацій у межах свого ступеня плану. Вони також мають можливість співпрацювати зі своїм радником з метою побудови власної концентрації, використовуючи передавальні курси або заняття, які відповідають їхній області інтересів та призначеному міністерству.

Розташування

  • Saint Paul

    3003 Snelling Ave North, , Saint Paul

Запитання