© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

University of Northwestern Ohio

Введення

Основна інформація

 • Заснований: 1920 рік
 • Розмір класу: Максимум 20 учнів у класі
 • Місцезнаходження: Ліма, Огайо
 • Акредитація: UNOH акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл та програм, а регіонально акредитована Комісією з вищого навчання. UNOH також є членом Північно-Центральної асоціації коледжів і шкіл і уповноважена пропонувати онлайн-програми MBA Державним комітетом регентів штату Огайо.

Про UNOH

University of Northwestern Ohio - це підприємницька, приватна, неприбуткова установа, заснована в 1920 році. В університеті є п'ять коледжів: коледж прикладних технологій, коледж бізнесу, коледж професій охорони здоров’я, коледж професійних професій та випускник Коледж, що надає ступінь аспіранта, бакалавра та магістрів.

UNOH - житловий містечко, розташоване в Лімі, штат Огайо, середньозахідна громада на І-75 і розташована на 200 гектарах. Університет відомий у всьому світі як лідер у автомобільній, дизельній та високоефективній галузях, але також пропонує понад 50-градусні програми з бізнесу, охорони здоров'я, маркетингу, інформаційних технологій та багатьох інших галузей. У UNOH ви не будете просто числом. Основна увага приділяється невеликим розмірам класу, які дозволяють студентам та викладачам працювати один на один. Випускники залишать UNOH добре підготовленим до кар’єри в обраній галузі.

Місцезнаходження

UNOH розташований на 200 акрах, розташованих серед тихих безпечних районів міста Ліма, штат Огайо (населення 38 339). Це місце забезпечує швидкий доступ до основних автомобільних доріг (I-75) та державних маршрутів (SR 309, SR81, SR117). Ліма пропонує студентам атмосферу маленького міста, в якій представлені різноманітні сімейні та національні мережі харчування, а також безліч унікальних магазинів, музеїв та парків. Також знаходиться торговий центр, який знаходиться за хвилину від кампусу. UNOH знаходиться всього за 1,5 години від Толедо, Дейтона, Колумба, Огайо та Форт-Вейна, штат Індіана. Менш ніж за добу їзди можна дістатися до Чикаго, штат Іллінойс; Клівленд, штат Огайо; Детройт, Мічиган; та Луїсвілль, Кентуккі.

Житло на кампусі

Життя в кампусі дає студентам можливість познайомитися з товаришами-гонщиками та налагодити тривалі дружні стосунки. Життя в кампусі зручна тим, що студенти проживають поруч із класами та іншими зручностями на території кампусу, такими як фуд-корт для студентів, бібліотека та спортивний комплекс у приміщенні. На території кампусу є чотири гуртожитки гуртожитків: Коледж Парк, Північно-Західний парк, Парк Шервуд та Расейс-Віллідж. Усі гуртожитки мають квартирний стиль, що означає, що кожен гуртожиток має між двома та чотирма спальнями та забезпечує студентам достатню міні-кухню, що поєднує обідню зону та зручну загальну зону. Продуктові магазини, банки, торгові центри та ресторани знаходяться в декількох хвилинах ходьби від кампусу.

120336_pexels-photo-1595391.jpeg

Легка атлетика

UNOH змагається на Атлетичній конференції Wolverine Hoosier (WHAC) NAIA. На кампусі працює 14 атлетичних команд: Чоловіча та жіноча баскетбол (Div. II), Гольф, Боулінг, Теніс, Футбол, Жіночий волейбол, Чоловічий бейсбол, Жіночий софтбол та Мотоспорт. Крутний момент є талісманом для учасників UNOH Racers, а шкільні кольори - бордовий, чорний та білий.

Студентське життя

Усі в UNOH хочуть, щоб ви були соціальними, дружили та вибухували! Станція Racers, яка розташована уздовж канатної дороги, - чудове місце для проведення часу, якщо вам потрібна перерва у навчанні або просто хочете вибратися з гуртожитків. На станції Racers ви можете брати участь у дрібницях, караоке, танцях, комедійних вечорах, а також у турнірах з відеоіграми та басейном. Також є маса інших заходів для студентів, які проводяться по всьому містечку, такі як Турніри з грязного волейболу, Октоберфест, Вечірки в Бормарі, Вечірки з піни, Святкові дні привітання та багато іншого! Внутрішньомаральний спорт також є зростаючою частиною студентського життя в ООН з лігами з кікболу, доджболу, футболу, пісочного волейболу та баскетболу.

Спортивний комплекс у приміщенні

Готові розбити піт? Спортивний комплекс UNOH в приміщенні або IAC - це величезний заклад, відкритий 7 днів на тиждень для всіх діючих студентів UNOH безкоштовно. IAC є домом для практично будь-якого типу обладнання для тренувань, які ви могли собі уявити. Студенти можуть використовувати простір для тренувань на основному поверсі або використовувати один із фітнес-залів, щоб пройти майже 60 занять на вимогу. Існує понад 40 кардіомашин Precor, понад 40 машин міцності Precor, вільні ваги та роздягальні для студентів. Ви навіть можете спробувати свої сили в підкоренні Скельної стіни UNOH. Ви знайдете Атлетичний комплекс прекрасне місце, щоб зняти стрес і познайомитися з новими друзями на кампусі.

Центр заходів UNOH

Багатофункціональний комплекс заходів розміром у 25 000 квадратних футів розділений на чотири унікальні простори з доступним харчуванням. Кожен динамічний простір пропонує свої особливі зручності, які можуть вмістити будь-яку подію, яку ви маєте на увазі. Громадський, багатоцільовий цілорічний заклад призначений для проведення різноманітних місцевих, регіональних та загальнодержавних заходів та заходів.

Опис місії

University of Northwestern Ohio є підприємницьким, неприбутковим вищим навчальним закладом, що готує студентів до кар’єри та продуктивного громадянства, які охоплюють ділові, професійні, корпоративні та технологічні спільноти, забезпечуючи якісну освіту та навчання у відповідь на потреби та прагнення наших обранців.

Бачення

 • Університет буде розвиватися відповідно до свого підприємницького духу.
 • Університет буде домагатися якості та досконалості шляхом підвищення акредитацій та сертифікатів, які приносять університету національне визнання та престиж.
 • Університет буде оцінювати та вимірювати навчальну ефективність студентів та її інституційну ефективність, підключаючи результати до постійного вдосконалення та віддачі своїх ресурсів.
 • Університет запропонує різноманітний навчальний план програм, що оцінюються роботодавцями, які пропонуються у форматах, що відповідають потребам студентів.
 • Університет буде рости таким чином, що заохочуватиме та підтримуватиме різноманітне населення кампусу.
 • Університет буде постійно залучати, зберігати та заохочувати розвиток талановитої та кваліфікованої сім’ї працівників університету.
 • Університет підвищить свою фінансову безпеку та розширить силу своїх ресурсів.
 • Університет буде агресивно проводити ріст студентського організму.
 • Університетський містечко стане центром життя громади з покращеною естетикою, умовами та послугами.
 • Університет поділиться своїми ресурсами з громадою та глобальними партнерами.
 • Університет перевищить очікування в обслуговуванні студентів.
 • Університет продовжить пропонувати спортивні програми.

Для виконання цих цілей студенти пройдуть курси з наступних напрямків:

Зв'язок

Студенти повинні розвивати навички міжособистісного, письмового та усного спілкування, а також розпізнавати невербальні підказки.

Студенти повинні розвивати компетентності з письмом та читанням, висловлювати власні думки та розуміти написання інших.

Області курсу включатимуть композицію, а також факультативи, які можуть вибрати студенти.

Природні та фізичні науки

Студенти повинні розвивати знання про науку та її застосування, робити спостереження, робити висновки та оцінювати наукову інформацію. Області курсу включатимуть науковий курс та лабораторний курс.

Соціальні та поведінкові науки

Студенти повинні розуміти поведінку людини на індивідуальному та груповому рівні та методи дослідження, використовувані в цих сферах. Області курсу включатимуть спілкування, економіку, політику, психологію та соціологію.

Мистецтво та гуманітарні науки

Студенти повинні визнати цінність людського досвіду та думки, як це показано в мистецтві, філософії, етиці, історії та популярній культурі. Області курсу включатимуть літературу, філософію, історію, політологію та популярну культуру.

Математичний аналіз даних

Студенти повинні займатися абстрактними та кількісними способами мислення та вирішення проблем, використовуючи математичні операції та логіку. Конкретні математичні курси визначатимуться програмою.

Університетські студії

Студенти повинні розвивати усвідомлення, розуміння та повагу до різноманітних культур та того, як вони відрізняються від власної, щоб краще жити та працювати у світі, що все більше взаємопов’язаний. Студенти знайомляться з різними методами та методами навчання, щоб покращити свій навчальний досвід та сприяти успіху в коледжі та за його межами. Курси включатимуть культурне різноманіття та інші сфери збагачення.

Студенти досягають різного рівня результатів навчання студентів залежно від рівня ступеня.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Lima

  North Cable Road,1441, 45805, Lima

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання