University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

University of Northern Virginia

Введення

Незалежно від того, чи прагнете ви покращити свій кар’єрний потенціал або збагатити своє життя за допомогою освіти, University of Northern Virginia - правильний вибір для вас. З того моменту, як ви ступите в кампус, ваш успіх - наша мета, і ми будемо працювати з вами, щоб це здійснити.

Сьогодні заклик лунає із світу, який пережив вибух знань. Як вищий навчальний заклад, UNVA прагне відкрити та передати знання.

Хоча академічна програма є суворою, студенти знайдуть колосальну підтримку професорів. В UNVA професори зосереджені на навчанні та використанні досліджень як інструменту для демонстрації концепцій у дії.

Також, читаючи університетський каталог, ви знайдете повну інформацію про університетські програми, курси, вимоги та політику. Ви знайдете інформацію про інші університетські послуги для студентів: консультування, бібліотечні та медіа-послуги, навчальні послуги, медичні послуги та спеціальні послуги для студентів з обмеженими можливостями. Консультанти університету дадуть відповіді на будь-які запитання щодо програм та послуг та допоможуть скласти навчальні плани.

Ще раз ми прагнемо зробити ваш досвід UNVA незабутнім та корисним та допомогти вам отримати продуктивний та приємний досвід у реалізації ваших освітніх цілей. Пам’ятайте, ваш успіх - це наш успіх. Ми будемо раді вручити вам ваш диплом.

Розташування

  • Annandale

    Little River Turnpike,7535, 22003, Annandale

    Запитання