University of Northern California

University of Northern California

University of Northern California

Введення

Фонд ООН присвячений вдосконаленню соціально вигідних досліджень, освіти та адвокації шляхом впровадження жорстких та м'яких технологій. Як жорсткі, так і м’які технології - це соціокультурне явище, яке використовується для вирішення соціальних проблем та приносить корисні результати для людства.

Hard Technologies зосереджується на навичках, інструментах та інноваціях, які використовуються людьми для зміни, адаптації та впливу на природу на підтримку здоров'я людини, соціальної гармонії та глобальної екології.

Soft Technologies займаються людськими та соціальними факторами, що сприяють гнучкості людини, заохочують людські ініціативи та підкреслюють потреби людини за допомогою досліджень та освіти.

Фонд UNC підтримує м'які технології, спрямовані на створення спільного центру для інноваційних досліджень та пропаганди у сфері життя, здоров'я та стійкості для людей та громад.

Підвищення стійкості громади та особистості, яке діє як спільна співпраця з LifeWiseU та LiveLifeResources. Програми сприяють проведенню досліджень та пропагандистській діяльності з розширення прав і можливостей людей та громад для підвищення стійкості завдяки інтегративним підходам до харчування, харчування та оздоровлення способу життя.

Розташування

 • Petaluma

  Southpoint Boulevard,1304, 94954, Petaluma

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання