University of North Dakota College of Engineering and Mines

University of North Dakota College of Engineering and Mines

University of North Dakota College of Engineering and Mines

Введення

Про УНД

Університет Північної Дакоти завжди випереджав свій час.

Заснована в 1883 році, за шість років до створення самої держави, УНД дало свою назву Північній Дакоті, коли колишні території Дакоти розділилися на дві різні держави. На сьогодні UND - це зайнятий кампус площею 521 десятин, найбільший у штаті. Ми стали новатором в галузі техніки, медицини, авіації та безпілотних літальних систем.

 • Розташування: Grand Forks, Північна Дакота
 • Зарахування: 13 581
 • Співробітників: 2369
 • Акредитація: Комісія з вищого навчання
 • Класифікація Карнегі: RU H (Дослідницькі університети - висока активність)

Основні факти щодо ООН

 • 225+ галузей, включаючи ступінь бакалавра, магістра та доктора наук
 • 38% збільшення 4-річного випускника за останні 3 роки
 • 24 Середній розмір класу
 • 17 легкоатлетичних команд дивізіону ІКА
 • На 13% нижча вартість навчання та плата, ніж аналогічні установи в 11-державному регіоні
 • 240+ студентських клубів та організацій
 • 4 # Найбільш дружня військова школа в країні

Дані, надані університетською аналітикою та плануванням.

Університет з найкращою цінністю

Кожен акредитований коледж чи університет пропонує освіту, але не кожна школа готує учнів до того, щоб реально вплинути на те, як це робить УНД. УНД все більше вважається однією з провідних наукових та науково-дослідних установ в країні. Фактично, Національний науковий фонд займає УНД №151 в країні.

Ми постійно займаємо одне з найкращих місць за якістю освіти, доступністю та результатами кар’єри. Шукайте в нашій базі даних понад 225 академічних програм, щоб знайти те, що вас цікавить.

Дослідіть кампус

Кілька разів в історії УНД переживало такі великі фізичні зміни. Наша бібліотека Честера Фріца проходить капітальний ремонт, як і історичний дім першого президента УНД, який стане новим центром залучення для аспірантів. Також триває робота над абсолютно новим Меморіальним союзом.

Двигун можливостей

Як єдиний університет у штаті, де випускники, юридичні та медичні школи, УНД продовжує лідирувати у навчанні лікарів регіону, юристів, інженерів, науковців та професіоналів бізнесу.

 • 3126 вторинних робочих місць, створених у результаті ділової активності ООН
 • 300 мільйонів доларів США щорічного економічного впливу досліджень УНД

"Далеко, найкращий приз, який може запропонувати життя, - це шанс наполегливо працювати на роботі, яку варто робити".

Президент США Теодор Рузвельт

Про UND коледж машинобудування та шахт

Ми виховуємо лідерів світового класу в галузі інформатики, техніки та геології.

Знання вести. Навички до впливу.

Наші випускники змінюють ситуацію, є конкурентоспроможними на світовому ринку та вносять вклад у нашу державу, націю та світ. Випускники UND CEM можуть розраховувати на широкий спектр можливостей у кар’єрі з високим попитом.

Наші програми

Інженерно-шахтний коледж має сім кафедр, що мають кілька спеціальностей, спеціальностей для неповнолітніх, суміщених ступенів та аспірантури. Багато наших програм доступні в Інтернеті та визнані US News & World Report найкращими онлайн-інженерними програмами.

Ми надзвичайно пишаємось своїми студентами, випускниками та нашими національно акредитованими програмами. Ми пишаємось першокласними зручностями та технологіями, доступними для використання студентами.

Справжні дослідження. Реальні результати.

У нас є безліч центрів та інститутів, де дослідники інженерії нав'язують дисципліни та обмінюються думками на найдальшому краю відкриття. Наше підвищення кваліфікації студентів та наші глибокі стосунки з ключовими галузевими партнерами ще більше зміцнюють наш статус як інтелектуальних лідерів.

Наше бачення

Наше бачення засноване на шести будівельних блоках.

 1. Випускники: Ми будемо випускати випускників, які сприятимуть розвитку суспільства, будуть конкурентоспроможними на динамічному світовому ринку та сприятимуть економічному розвитку Північної Дакоти, нації та світу.
 2. Освіта: ми надамо студентам персональну освіту, яка сприятиме інноваціям та наголошуватиме на технічних, лідерських та підприємницьких навичках.
 3. Дослідження: Ми будемо визнані на міжнародному рівні за досконалість у дослідженнях, що сприяють відкриттю, задоволенню суспільних потреб та стимулюванню передачі технологій.
 4. Робоче середовище: Ми будемо сприяти натхненню, підтримці, високопродуктивній та командній робочій обстановці.
 5. Громада: Ми будемо залучати громаду до просування інженерії та інновацій, надихання молодих людей, сприяння процвітанню регіональної економіки та прояву громадянської відповідальності.
 6. Випускники: Ми будемо пропагувати досягнення наших випускників, залучати їх до шкільних ініціатив і служити ресурсом для просування їхнього успіху.

VR oil drilling demonstration

Акредитація

Всі інженерні програми для студентів, а також інформатика, акредитовані Комісією з інженерної акредитації (EAC) ABET і підтримуються спеціальними викладачами, малими класами та добре обладнаними лабораторіями.

Інтернет-програми

Наш режим доставки в Інтернеті пропонує студентам можливість виконати більшість курсових робіт в наших акредитованих бакалаврських програмах в Інтернеті.

У більшості програм студенти повинні виконати свої лабораторні вимоги за допомогою прискорених літніх курсів в UND. Оскільки наші онлайн студенти мають такі ж вимоги до лекцій та курсових робіт, як і наші студенти в університеті, ми вважаємо цей освітній досвід по суті еквівалентним, і випускники в Інтернеті отримують ті самі акредитовані ступені, що і студенти в університеті.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Grand Forks

  College of Engineering & Mines, Upson II Room 165, 243 Centennial Dr Stop 8155, ND 58202-8155, Grand Forks

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання