University of North Alabama

University of North Alabama

University of North Alabama

Введення

Коледж освіти та гуманітарних наук пропонує різноманітні програми, включаючи освіту радників, дошкільну освіту, початкову освіту, керівництво керівництвом, середню освіту, спеціальну освіту, керівництво вчителями, науку про фізичні вправи, управління спортом та відпочинком тощо. Близько 1100 студентів та близько 400 аспірантів, які навчаються в Коледжі освіти та гуманітарних наук, навчаються за однією з 27 програм бакалаврської та 28 аспірантських програм.

Коледж освіти та гуманітарних наук швидко розвиває репутацію інноваційних практиків та дослідників. Лабораторія людської діяльності в Департаменті охорони здоров’я, фізичного виховання та відпочинку, лабораторної школи Кілбі та Центру досліджень та послуг у галузі освіти надають унікальні можливості для студентів та аспірантів у Коледжі освіти та гуманітарних наук. Наші партнери на місцях співпрацюють з нами для вирішення проблем, що стоять перед нашими громадами, та для застосування наших досліджень для покращення життя людей у громадах, яким ми служимо.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Florence

    Harrison Plaza,1, 35632, Florence

    Запитання